Een feestbeest ben ik niet maar een heel romantisch onderonsje met jou lijkt me wel wat. Ik zoek een jongen die van romantiek houd en net als ik ook geen relatie heeft gehad.
Dampende tiener Kendelaanwezig van 18 uit Utrecht, Utrecht dates
Bijnamodel (24)
★★★★☆
Ik ben bijna model geworden, maar ik wilde ook iets met mijn hersenen doen en koos voor de studie. Ik ben open, lief, eerlijk en ben romantisch maar heb ook echt een heel stout kantje. Die wil ik graag verder ontdekken. Meer van erotiek genieten. Want dat is iets wat ik wel heb gemist met al dat gestudeer.
Spuiten doe je bij mij binnen 5 minuten, bij die gedachten word ik nat. Ik heb een druk leven en wil ontstressen en zoek langs deze weg een man die voor veel openstaat. Dan denk ik o.a. aan erotische massage, wijntje drinken, pijpen en nog veel meer.
Oudere dame met een grote behoefte aan erotiek op zoek naar een man jonger of ouder dat maakt niets uit. Je hoeft ook niet de knapste te zijn, dat ben ik ook niet. Geen gekke dingen maar gewoon op een normale manier genieten van elkaar.
Soms is gewoon lekker bankhangen in een ochtendjas of een huispak toch gewoon lekker? Een leuke film of serie erop en genieten maar. Maar soms is het ook fijn als je dan tegen iemand aan kan hangen.
Ik ben dus Lola. Ik zoek een sex buddy om mijn lusten te voederen. Ben jij die lieve sexy man die ik zoek om mijn lusten te voederen? Laat dan maar snel iets van je horen. Ik reageer zeker op een lief erotisch berichtje. Tot gauw smak