Sporten doe ik nog, fietsen ook en schrik niet, ik doe ook aan parachutespringen. Ik houd van buiten de lijntjes leven, mij moet je niet in een standaard hokje zetten, dan word ik stapelgek.
Ik wil een man zien te vinden die een erotische affaire met aan wil gaan, zo af en toe elkaar ontmoeten op een parkeerplaats of in het bos en daar de liefde bedrijven lijkt me heel spannend.
Gezelligheid en erotiek is waar ik hier nar uitkijk. Mijn vriend zoekt het in andere dingen die hem behagen, ik zoek het in een andere man die ervaren is en een sexy lichaam heeft wat er mag wezen.
Waarom mannen op mij afknappen omdat ik gewoon kleine borsten heb weet ik niet. Er zijn toch veel meer dingen want ik weet dan weer heel goed hoe een man tot het hoogste punt te brengen. Een heerlijke erotische massage. Wil je nog meer verwent worden dan zal je toch even moeten langskomen.
Samen foto's maken van alles wat je aan het doen bent, misschien stiekem zelfs een filmpje. Hoe leuk en erotisch zou het zijn om die later terug te kijken?
Wat ik graag zou willen is niet zo moeilijk, gewoon bekijken met ons beide wat er gaat gebeuren. Erotisch genot en we gaan dan zover als wij op dat moment zelf in gedachten hebben.