Hete mama Doegewoon van 39 uit Haarlemmermeer, Noord-Holland neukpartij
Ernamanuele (42)
★★★★★
Ik begin te trillen van opwinding als ik me bedenk dat ik heel veel erotische berichtjes krijg van mooie mannen die een date met mij wel zien zitten. Mochten we een klik met elkaar hebben tijdens de kennismaking dan is de kans groot dat jij me thuis mag brengen.
Niet verklappen hoor maar ik ben getrouwd en mijn man mag hier zeker niets over weten. Ik mis de spanning en ergens ook wel de erotiek tussen mijn man en ik. Ik waag het hier omdat ik toch al eens aan het kijken ben geweest en hier ook wel leuke mannen zitten.
Lief, romantisch, sexy een soms een beetje gek zijn wel de steekwoorden die bij mij passen. Ik hou ook van erotische massages zowel geven als nemen. Spreekt jou dit aan dan hoor ik graag iets van jou.
Wat hou ik van een lekkere erotische massage, en niet alleen om ze te geven. Het lijkt mij zo fijn om hier een man te vinden die ook mij een happy end wil geven.
Kan je natuurlijk vertellen hoe mijn ideale romantische avond eruit ziet maar hoor liever hoe jij me wilt gaan verleiden om me door jou op een erotisch manier te laten verwennen. Veel is toegestaan dus laat me weten wat jou fantasie is.
Ik heb al veel gelezen over erotische massages maar ben zelf nog nooit op die manier gemasseerd. Het lijkt mij geweldig om dat een keer mee te maken. Ik heb geen massagetafel maar wel een grote keukentafel. Of zou het ook op bed kunnen? Ik heb er echt geen idee van haha maar wie weet is hier een man die er ervaring mee heeft en mij kan vertellen of er perse een massagetafel voor nodig is of dat een keukentafel of het bed ook goed zijn?