Picknicken in het bos hou ik van en het is wel een bijzondere picknick. Ik noem het een erotische picknick. Ik neem dan allerlei hapjes mee en die mag jij van mijn body eten. Daarna mag je met mij op het kleedje met mij vrijen.
Eenmalige mama Djoegine van 38 uit Haarlemmermeer, Noord-Holland dates
Pips (47)
★★★★☆
Ik zoek gewoon een man om op een respectvolle ontspannen manier een erotische relatie mee op te bouwen. Ik ben natuurlijk wel mijn grenzen net zoals jij denk ik. Maar daar gaan we wel uitkomen.
Nu ik mijn vriend al een paar maanden niet gezien heb, wordt het hoog tijd dat er weer een beetje erotiek in mijn leven komt. Heerlijk spelen met elkaar en elkaar helemaal gek gemaakt worden.
Met vaste relaties heb ik het wel gehad, daarom nu toe aan een sexpartner, gewoon losjes, elkaar alle vrijheid geven en wel regelmatig afspreken voor het ultiem genieten van elkaar. Ik houd heel erg van orale sex, maar ook van bijvoorbeeld een erotische massage.
Zoals je al ziet heb ik een serieus balkon, en dat is niet goed voor de rug. Soms moet die spanning van de rug eens weggenomen worden en mijn "vriend" is daar niet toe bereid. Ben ik niet aantrekkelijk genoeg of is het zijn leeftijd ik weet het niet, maar erover praten werkt ook niet. Dus uiteindelijk heb ik mijn besluit maar genomen en zo ben ik hier terecht gekomen.
Als gescheiden vrouw is het leven niet altijd even kleurrijk. Oh ik geniet wel, heb toffe vriendinnen, een leuke baan, een prachtige plek om te wonen. Maar de erotiek he. Die is nu al een tijdje uit mijn leven. Het wordt tijd dat ik mijzelf weer op de markt gooi haha. Ik zoek een fwb. Komt er meer, mooi, maar het is geen must. Ik hou van uitdagingen en avontuur dus je moet wel ruimdenkend zijn.
Wil is een keer wat anders proberen, anale sex heb ik nog geen ervaring mee en me man vind het maar niks. Als jij niet vies bent van een potje lekkere anale sex, mag je me gerust een berichtje sturen, je ziet vanzelf wel als ik erop reageer!