Picknicken in het bos hou ik van en het is wel een bijzondere picknick. Ik noem het een erotische picknick. Ik neem dan allerlei hapjes mee en die mag jij van mijn body eten. Daarna mag je met mij op het kleedje met mij vrijen.
Eenmalige mama Djoegine van 38 uit Haarlemmermeer, Noord-Holland dates
Pips (47)
★★★★★
Ik zoek gewoon een man om op een respectvolle ontspannen manier een erotische relatie mee op te bouwen. Ik ben natuurlijk wel mijn grenzen net zoals jij denk ik. Maar daar gaan we wel uitkomen.
Een lang verhaal om alles over mezelf te vertellen maar het komt erop neer dat mijn relatie niet meer lekker loopt en ik er nodig tussenuit moet. Daarom zoek ik iemand die met mij op pad wilt gaan en mij de afleiding kan bieden die ik zo hard nodig heb. Als er meer van komt merken we dat vanzelf wel.
Ik zoek een suikeroompje. Ik hou van luxe en verwennerij en dat mag doorgevoerd worden in bed. Ik ben goed in erotische massages geven en ik ontvang het ook graag. Mannen van het goede leven mogen mij contacten.
Per ongeluk heb ik ontdekt dat spelen met kaarsvet heel erotisch kan zijn. Ik heb gelijk heel wat rode kaarsen gekocht, zo weet ik zeker dat ik nooit zonder zit. Nu nog de man vinden die de kaars ter hand wil nemen.
Oudere dame met een grote behoefte aan erotiek op zoek naar een man jonger of ouder dat maakt niets uit. Je hoeft ook niet de knapste te zijn, dat ben ik ook niet. Geen gekke dingen maar gewoon op een normale manier genieten van elkaar.