Als de chemie er tussen ons niet is dan moeten we daar niet naarstig naar opzoek gaan. Het moet meteen goed bij ons zitten want anders verlaat ik mijn vriend niet, hoie graag k dat ook wil!
Lekkere mama Charlijzie van 40 uit Midden-Groningen, Groningen afspraak
Bleueyes (30)
★★★★★
Zoals ik mag geloven zie ik er niet verkeerd uit, tenminste dat zeggen mijn vrienden, alleen daar wil ik niet intiem mee zijn, daarom ben ik heel erg benieuwd hoe jij erover denkt. Daar heb ik namelijk veel meer aan.
Ben jij net als ik alleen en ook toe aan iemand in je leven? Natuurlijk voor leuke dingen maar ook voor de erotiek. Ik word graag verrast door een man en ik verras jou ook graag. Ik heb al zo lang niet genoten dat ik nu echt niet meer kan wachten hihi, ik heb alle tijd, hoor ik van je?
Ik ben single maar wil een beurt en dan wel een heel lekkere beurt met alles erop en eraan. Een man verwennen staat ook helemaal bovenaan mijn lijstje. Waar beginnen jullie aan mijn lichaam?
Wie mag ik verleiden met een leuke avond vol humor, romantiek en vooral erotiek? Graag discreet want ik zit momenteel in een relatie. Hou van normale seks, allerlei standjes en orale seks.
Ik woon samen met een man die mij niet meer wil bevredigen! Hij gaat enkel voor zijn eigen ding! Erop, eraf en gedaan met de zever!! Dat is nu toch zo frustrerend geworden! Ik verlang er zo naar om mij is heerlijk te laten gebruiken, maar niet zoals hij het doet! Ik wil natuurlijk ook zelf wel een beetje plezier en ik zal me zeker volledig laten overmeesteren door jou!
Heb jij wel eens een lotusbloem gekust? Dan is dit jouw kans. Ik ben een romantische vrouw, die op zoek is naar een leuke vriendschap. Hoe zeggen de Engelsen dat ook weer? Friends with benefits. dat begrijp jij toch wel? Vriend voor gezelligheid en erotiek.