Opwindende oma Married van 63 uit Veenendaal, Utrecht dates
Majapaja (28)
★★★★☆
Eigenlijk is alles om me heen een beetje saai aan het worden. Ik heb een saai baantje en ik ook nog een beetje een saai sociaal leven. Dat wil ik graag een beetje opvrolijken en ook het liefste met een beetje erotiek. Er moet wel een soort van gevoel in zitten. Ik hou niet van vluggertjes maar wel van heerlijk lang neuken met iemand zodat ik een aantal keer klaar kan komen.
Ik hou van rood en is de kleur van de liefde dat klopt. Maar achter dat rode pakje schuilt er wel een heel andere dame. Een dame die van erotiek houd en heerlijke seks. Lekkere sm, anaal het kan allemaal bij mij.
Al lange tijd fantaseer ik erover om is lekker vreemd te gaan, doe dit het liefst wel met iemand die vaker dan 1 keer wil afspreken, onenightstands zijn niks voor mij.
Beetje onzekere dame, zoekende naar een minnaar. Ik krijg van mijn man bijna niets meer en heb geen idee waarom niet. Ruzie als ik het erover wil hebben. Tja.. ik heb ook niet eeuwig en ben veel te gek op sex.
Mijn vriend geeft mij helemaal niet wat ik nodig heb. Ik mis erotiek, gezelligheid, passie. Dus ben ik hier via deze weg op zoek naar een spontane man waar ik samen wat leuks mee kan doen en samen kan zijn.
Hé Voor mij is het uiterlijk op zich nog niet zo belangrijk. Maar wat wel belangrijk is is dat iemand echt serieus nam mij iets wil. Ik ga namelijk alleen voor serieuze afspraken! Ik zou graag een keertje op een leuke erotische date gaan. Een aantal keren al wat geprobeerd maar niet echt succes gehad. Sla de kopjes koffie maar over maar laten we gelijk het bed induiken oké? XX