Sta happy in het leven samen met mijn kinderen en geniet elke dag van het werk. Maar ik zou ook wel weer eens met iemand naar de bioscoop gaan, een hapje eten, een lekkere wandeling. Mag jij bepalen wat we daarna gaan doen.
Wulpse mama Oreena van 40 uit Oosterhout, Noord-Brabant neukpartij
Lotusbloem (47)
★★★★☆
Heb jij wel eens een lotusbloem gekust? Dan is dit jouw kans. Ik ben een romantische vrouw, die op zoek is naar een leuke vriendschap. Hoe zeggen de Engelsen dat ook weer? Friends with benefits. dat begrijp jij toch wel? Vriend voor gezelligheid en erotiek.
Wie wil een keer een erotische foto's en een filmpje van mij maken? Ik zou dat dolgraag willen maar ken niemand die dat wil doen. Ik heb ook al in gedachte hoe ik dat wil doen. Ik trek een heel geil lingerie setje aan met jarretels en kousen en een half open bh. Dan ga ik op bed liggen met mijn benen helemaal uit elkaar en terwijl ik met mijn borsten speel laat ik een dildo steeds in mijn kut verdwijnen. Ik begrijp dat zoiets normaal gesproken geld kost maar ik wil graag in natura betalen. En wie weet kunnen wij dat ook filmen? Filmen terwijl ik diep en hard van achteren geneukt word lijkt mij ook super geil.
Mijn vriendinnen lachten mij vierkant uit toen ik op een cursus paaldansen ging. Wat moet iemand van jouw leeftijd daar nu mee zeiden ze. Ik dacht wacht maar, ik zal jullie eens een poepie laten ruiken. Nu ben ik een super goede erotische paaldanseres geworden en geef ik zelfs lessen. En mijn erotische paaldansact wil ik als voorspel voor jou opvoeren.
Een man die mij en met mij heerlijk lang wil gaan genieten. Denk aan een begin met een erotische massage, mijn strelende handen over je lijf. Jij die met je handen al glijdend over mijn lichaam gaat. Dat is toch genieten.
Fotograferen is mijn beroep, net zoals video's maken.. Maar dat zijn dan wel foto's en video's op trouwerijen en sinds kort ook op begrafenissen hoe luguber dat ook klinkt. Iedereen braaf in een net pak, zoals het betaamt. Maar hoe staan ze erop als ze dat uittrekken?
Mijn verlangens waarmaken en mij begeren dat is de reden dat ik hier ben. Ik zoek een seksdate die meer is dan alleen een potje vrijen. Ik zoek lust en een man die mij wil temmen. Want als je mijn erotische zones gaat betasten maak je de tijger los in mij.