Enkele kernwoorden: Rollenspel, fetish, latex, bondage, plasseks, voetsex, wapdates/kinkyfeestjes.. Zowel dominant als onderdanig.. Ervaren of onervaren, het maakt me niet uit, bij mij is alles mogelijk:) Wel discretie!!
Erotische milf Mistrexx van 33 uit Dronten, Flevoland dating
rozefleur (35)
★★★★★
Graag kom ik in contact met een man die net als ik wil genieten van gezellige avondjes onder het genot van een lekker drankje en hapje. Wat er verder uit voortvloeit is geheel aan ons. Het gaat erom dat wij samen kunnen genieten.
Eigenlijk is alles om me heen een beetje saai aan het worden. Ik heb een saai baantje en ik ook nog een beetje een saai sociaal leven. Dat wil ik graag een beetje opvrolijken en ook het liefste met een beetje erotiek. Er moet wel een soort van gevoel in zitten. Ik hou niet van vluggertjes maar wel van heerlijk lang neuken met iemand zodat ik een aantal keer klaar kan komen.
Als jij mij in hogere sferen denkt te kunnen brengen dan ben jij die ik wil leren kennen. Mijn vriend is geen hoogvlieger wat betreft erotiek en wil daarom met jou heel erotische momenten beleven.
Om maar met de deur in huis te vallen ik zoek iemand die mij bij kan benen. Lekker op zoek gaan naar al je erotische wensen en grenzen. Denk je dat je mij aan kan?
Ik ben dus Lola. Ik zoek een sex buddy om mijn lusten te voederen. Ben jij die lieve sexy man die ik zoek om mijn lusten te voederen? Laat dan maar snel iets van je horen. Ik reageer zeker op een lief erotisch berichtje. Tot gauw smak