Zelf vind ik dat ik toch wel een mooi lichaam heb en best wel sexy. Maar ik stel mij wel de vraag waarom de mannen mij dan gewoon aankijken en niet aanspreken. Wie weet durf jij het wel.
Spannende meid Miou van 27 uit Haarlem, Noord-Holland ontmoeting
GrootBalkon (42)
★★★★☆
Zoals je al ziet heb ik een serieus balkon, en dat is niet goed voor de rug. Soms moet die spanning van de rug eens weggenomen worden en mijn "vriend" is daar niet toe bereid. Ben ik niet aantrekkelijk genoeg of is het zijn leeftijd ik weet het niet, maar erover praten werkt ook niet. Dus uiteindelijk heb ik mijn besluit maar genomen en zo ben ik hier terecht gekomen.
De sexy man die mijn meest erotische droom werkelijkheid laat worden is de man waarmee ik verder wil in het leven. Hoop dat je er leuk uitziet, een lief karakter hebt en goed kan presteren in bed.
Mijn naam zal ik geen eer aan doen, tam nou dat ben ik dus echt niet. Ik heb altijd erg kunnen genieten van erotiek en wil nu mijn horizon verbreden en open staan voor een lekkere man die mij nog wat kan leren.
Het is eigenlijk best vreemd, dan ben je jong, zie je er goed uit en sta je nog zonder erotiek in het leven. Ik ben juist zo zwoel en er valt juist nog zoveel heerlijk te ontdekken. Dankzij een vriendin, met hetzelfde probleem, hier gekomen en nu dus maar hopen een stoere, ruimdenkende man te vinden.
Ik hoop dat dromen geen bedrog zijn en ze een keer uitkomen. Mijn meest erotische droom zou ik graag werkelijkheid willen laten worden maar dan moet ik eerst een heel sexy jongen vinden die avontuurlijk is ingesteld.