Geile mama Valleretje van 39 uit Veenendaal, Utrecht ontmoeting
Wieduft (35)
★★★★☆
Als je zo stevig in jouw schoenen staat als ik en precies weet wat je wilt, lijk je wel een bedreiging te zijn voor mannen of zo? Maar, ik ben ook echt wel een erotisch en sensueel wezen. Ook ik kan genieten van romantiek. Van een lang en uitgebreid voorspel. Wat zou het fijn zijn als ik dat weer eens mocht beleven.
Als ik en mijn man seks hebben is het meestal even snel erop en er weer af, voorspel is er niet meer bij. Ik zou wel weer eens de tijd willen nemen voor seks, genieten en weer eens lekker klaarkomen. Ben je ook zo gek op oraal, misschien kan je me nog wat leren
Wat meer spanning dat is wel weggelegd voor mij. Ik wil de kast opentrekken om er met jou er een geweldige tijd van te maken. Erotiek vind ik wel wat en zeker niet op een eerste date. Maar wil je meer weten over mij, vraag het mij en ik geef jou antwoord.
De sexy jonge man die mijn erotische dromen kan verwezenlijken is waar ik mee in contact wil komen. We maken er een gezellig avondje van wat gevolgd wordt door een wilde nacht, tenminste als we een klik met elkaar hebben.
Ik houd heel erg van erotiek, vooral van intense sex, op elke manier, lang vrijen en genieten. Erotische massage, knuffelen en noem maar op. Het belangrijkste vind ik dat we allebei een fijne tijd hebben.
Een glas wijn aan het einde van de dag kan ik echt van genieten, de dag overdenken en dromen over een volgende. Maar nog leuk zou het zijn als ik het niet zou moeten overdenken maar gewoon erover kan praten.