Je ziet het ik heb ( vind ik zelf ) prachtige billen. Vind het soms ook wel fijn om er een zacht tikje op te krijgen. Voor de rest hou ik het redelijk normaal. De vraag is dan wat normaal is.
Ik heb eens samen met een ex gespeeld met kaarsvet. Uiteraard speciaal voor erotische doeleinden. Ik vond dit zo opwindend. Daar lag ik vastgebonden terwijl hij me bedrupte... Wil het erg graag nog eens ervaren en me graag nog meer verdiepen in dit genre seks.
Heerlijk mijn lippen om jouw pik en dan zuigen totdat je bijna klaarkomt. Dan leg ik jou op bed en laat mij erop zakken met mijn natte poesje, eens zien hoelang je het dan vol gaat houden.
Ik heb een grote behoefte aan erotische avonturen. Samen met jou wil ik die in de praktijk brengen na overleg en als je het er mee eens bent dat je het aandurft. Ben weer officieel single en heb weer alle vrijheid.
Ik voel me best happy maar wat ik wel ontzettend mis is een sexy jongen die me regelmatig komt opzoeken voor een heel romantisch avondje. Wil met jou een spannende tijd beleven, een tijd vol erotiek en intimiteit.