Ik denk erover om een studie switch te maken. Wil mij richten op massage en al wat daarbij komt kijken. Ik heb al enige ervaring maar ik wil ook erotisch kunnen masseren. Heb dan alleen proef materiaal nodig en ja, dat vraag je zo niet even in je kennissenkring. Vandaar hier.
Te lang sta ik al droog..Ik ben op zoek naar een lekkere vent want ik wil genieten en goed worden verwend. Lekker sex met alles erop en eraan, ik wind er geen doekjes om.
Ik heb al veel gelezen over erotische massages maar ben zelf nog nooit op die manier gemasseerd. Het lijkt mij geweldig om dat een keer mee te maken. Ik heb geen massagetafel maar wel een grote keukentafel. Of zou het ook op bed kunnen? Ik heb er echt geen idee van haha maar wie weet is hier een man die er ervaring mee heeft en mij kan vertellen of er perse een massagetafel voor nodig is of dat een keukentafel of het bed ook goed zijn?
Ik houd heel erg van erotiek, vooral van intense sex, op elke manier, lang vrijen en genieten. Erotische massage, knuffelen en noem maar op. Het belangrijkste vind ik dat we allebei een fijne tijd hebben.