Vaak wordt gedacht dat ik mijn haar blondeer, het tegendeel is waar, mijn blonde haren zijn puur natuur. Ik ben er heel trots op, ik heb meer waar ik trots op ben, dat laat ik aan jou over om te ontdekken.
Dampende mama Trotsblondje van 43 uit Emmen, Drenthe afspraak
Maaikexx (29)
★★★★☆
Als ik en mijn man seks hebben is het meestal even snel erop en er weer af, voorspel is er niet meer bij. Ik zou wel weer eens de tijd willen nemen voor seks, genieten en weer eens lekker klaarkomen. Ben je ook zo gek op oraal, misschien kan je me nog wat leren
Ik heb al veel gelezen over erotische massages maar ben zelf nog nooit op die manier gemasseerd. Het lijkt mij geweldig om dat een keer mee te maken. Ik heb geen massagetafel maar wel een grote keukentafel. Of zou het ook op bed kunnen? Ik heb er echt geen idee van haha maar wie weet is hier een man die er ervaring mee heeft en mij kan vertellen of er perse een massagetafel voor nodig is of dat een keukentafel of het bed ook goed zijn?
Ik ben een sportvrouw. Gek op fitness. De mannen daar heb ik weinig mee, ja als maatjes zijn ze geweldig, maar ik hou op het gebied van romantiek en erotiek meer van een teddybeer van een man. Denk jij dat te zijn? En hou jij van een fitwoman? Dan hoop ik snel iets te horen.
Ongeremde en gepassioneerde sex is wat ik zoek. Ik hou van pure erotiek en het hele spel eromheen. Ben sinds een jaar single en ik wil het ervan gaan nemen met een passievolle en sensuele man.
Voor het eerst denk ik erover om een tatoeage te laten zetten ik heb een heel mooie in mijn hoofd maar durf de stap nog niet te zetten. Wie weet kun jij me overtuigen en een om plekje kiezen waar die zou moeten komen.