Op een schaal van 0 tot 10 geef ik de doggy stijl een 9. Het is heerlijk nu ik zonder angst een relatie kan aangaan. Seks staat bij mij op de eerste plaats en ben benieuwd hoe jij daarover denkt.
Dampende tiener Esther_blokt van 21 uit Groningen, Groningen vrijpartij
Zwoelemirabelle (22)
★★★★☆
Het is eigenlijk best vreemd, dan ben je jong, zie je er goed uit en sta je nog zonder erotiek in het leven. Ik ben juist zo zwoel en er valt juist nog zoveel heerlijk te ontdekken. Dankzij een vriendin, met hetzelfde probleem, hier gekomen en nu dus maar hopen een stoere, ruimdenkende man te vinden.
Spontane man gezocht die net als ik ook in een relatie zit en op zoek is naar een erotisch contact met een andere vrouw. Ben er aan toe om buiten mijn relatie om met een andere man het bed te delen, de opwinding die het me geeft doet me goed.
Dat ik hier zit is een hele grote overwinning voor mij. Ik dacht dit is echt voor losers, daar kom ik van terug. Waar ik naar op zoek ben is een avontuur die bol staat van de erotiek. In het dagelijks leven lukt het mij niet, dus dan maar mijn heil hier zoeken.
Ondanks dat ik best een leuke man heb, in een lat relatie, is er nauwelijks erotiek. Hij is ook iets ouder en gewoon niet meer zo vitaal. Nu zoek ik dus een jongere, discrete man voor wat avontuur tussendoor. Je leeft tenslotte maar een keer.