Gezelligheid en erotiek is waar ik hier nar uitkijk. Mijn vriend zoekt het in andere dingen die hem behagen, ik zoek het in een andere man die ervaren is en een sexy lichaam heeft wat er mag wezen.
Eenmalige milf JuppieME van 35 uit Utrechtse Heuvelrug, Utrecht date
Spannendesonny (65)
★★★★★
Ik wil me meer verdiepen in de mogelijkheden van de erotiek. Ik wil graag een keer een erotische beurs bezoeken maar niet mijn eentje. Wat dat betreft ben ik een beetje verlegen en hoop een sexy man te vinden die met me mee wil.
Kan je natuurlijk vertellen hoe mijn ideale romantische avond eruit ziet maar hoor liever hoe jij me wilt gaan verleiden om me door jou op een erotisch manier te laten verwennen. Veel is toegestaan dus laat me weten wat jou fantasie is.
Ik ben gek op massages geven en zoek mannen die dit ook wel zouden willen. Ik geef je een totale lichaamsmassage met een erotisch hoogtepunt en ja daar wil ik dan ook wel wat voor terug. Je maakt mij helemaal blij met oraal hoogtepunt. Hebben we een deal?
Je bent zo oud als je jezelf voelt, daar ben ik het helemaal mee eens. Leeftijd is enkel maar een getal en het gaat erom hoe je je voelt en wat je doet. Ik hoor vaak hoe ouder hoe gekker maar zo denk ik niet, ik denk liever hoe ouder hoe beter omdat oudere mannen weten wat ze willen en meer ervaring hebben. Dat zijn niet van die dekhengsten, en niet alleen snelle seks.
Mijn vriend geeft mij helemaal niet wat ik nodig heb. Ik mis erotiek, gezelligheid, passie. Dus ben ik hier via deze weg op zoek naar een spontane man waar ik samen wat leuks mee kan doen en samen kan zijn.