Malse oma QueenieQ van 59 uit Beveren, Oost-vlaanderen sex
Debj3 (26)
★★★★★
Ik denk erover om een studie switch te maken. Wil mij richten op massage en al wat daarbij komt kijken. Ik heb al enige ervaring maar ik wil ook erotisch kunnen masseren. Heb dan alleen proef materiaal nodig en ja, dat vraag je zo niet even in je kennissenkring. Vandaar hier.
Al enige jaren timmer ik aan de weg als model in lingerie en andere spannende dingen voor allerlei erotische bladen, maar nooit kan ik me laten gaan en geheel blootgeven. Bij deze is mijn zoekvraag dan ook een persoon, een lekkere man die van wanten weet en mij over mijn grenzen kan laten gaan.
Samen foto's maken van alles wat je aan het doen bent, misschien stiekem zelfs een filmpje. Hoe leuk en erotisch zou het zijn om die later terug te kijken?
Ik houd heel erg van erotiek, vooral van intense sex, op elke manier, lang vrijen en genieten. Erotische massage, knuffelen en noem maar op. Het belangrijkste vind ik dat we allebei een fijne tijd hebben.