Hoi mannen, ik ben inderdaad een getrouwde vrouw maar krijg thuis geen seks meer. Daarom zoek ik ook een man die geen spanning uit de weg gaat en soms ook eens een beetje extreem wil gaan. Waar zitten die mannen!
Als gescheiden vrouw is het leven niet altijd even kleurrijk. Oh ik geniet wel, heb toffe vriendinnen, een leuke baan, een prachtige plek om te wonen. Maar de erotiek he. Die is nu al een tijdje uit mijn leven. Het wordt tijd dat ik mijzelf weer op de markt gooi haha. Ik zoek een fwb. Komt er meer, mooi, maar het is geen must. Ik hou van uitdagingen en avontuur dus je moet wel ruimdenkend zijn.
Als je zo stevig in jouw schoenen staat als ik en precies weet wat je wilt, lijk je wel een bedreiging te zijn voor mannen of zo? Maar, ik ben ook echt wel een erotisch en sensueel wezen. Ook ik kan genieten van romantiek. Van een lang en uitgebreid voorspel. Wat zou het fijn zijn als ik dat weer eens mocht beleven.
Ik ben een onrustig type, iemand die graag ieder uur van de dag bezig is. He liefst trek ik erop uit, de natuur in of met mijn kleindochter leuke dingen doen. Wil graag weer een man zien te vinden die met mij een relatie wil aangaan.
Jong getrouwd en net zo jong weer ongelukkig. Ik hou van sensuele nachten en romantiek. Helaas is mijn vent een ruwe pitbull die erop gaat als een beest en niet aan mij denkt. Een keer wil ik het nog meemaken, een sensuele romantische nacht met een man die mij laat voelen hoe lekker en vrouwelijk ik ben.