Wat ik zoek bij een man is liefde, romantiek en geborgenheid. Niet eerder heb ik dat meegemaakt en denk alleen als je me dat kunt geven dat wij een geweldige tijd met elkaar gaan doorbrengen.
Malse tiener Pyrandie van 18 uit Land van Cuijk, Noord-Brabant vrijpartij
Maarina (20)
★★★★★
Heel eerlijk zal ik zijn, ik zit hier op advies van mijn vriendin. Ik ben vaak zo geil, dat ik echt niet meer weet waar ik het moet zoeken. Het enige is dat ik niemand heb om mijn geilheid in te dammen. Volgens mijn vriendin zijn er hier zat mannen die mij vast willen opgeilen. Ik waag het erop, dus mannen kom maar op als je mij wilt opgeilen.
Voor het eerst denk ik erover om een tatoeage te laten zetten ik heb een heel mooie in mijn hoofd maar durf de stap nog niet te zetten. Wie weet kun jij me overtuigen en een om plekje kiezen waar die zou moeten komen.
Ben jij net als ik op zoek en kan je het niet vinden, dan moeten we misschien onze krachten bundelen en samen verder gaan. Ik denk namelijk dat ik niks mis in mijn leven op de erotiek en de romantiek van een relatie na. Ik ben nu een jaar of 5 gescheiden en ik denk dat ik nu wel klaar ben om weer te gaan daten. Laat jij wat weten dan kunnen we gaan kijken of wij samen verder kunnen gaan.