Tja, wat doe je als je een saaie vriend hebt, met weinig zin in seks en die ook nog eens ver weg woont? Verder zoeken natuurlijk! Ik zoek een niet saaie man, die van seks houdt en weet hoe hij een vrouw moet verwennen.
Geile milf LorenaLove van 30 uit Almere, Flevoland afspraak
Fitwomann (21)
★★★★★
Ik ben een sportvrouw. Gek op fitness. De mannen daar heb ik weinig mee, ja als maatjes zijn ze geweldig, maar ik hou op het gebied van romantiek en erotiek meer van een teddybeer van een man. Denk jij dat te zijn? En hou jij van een fitwoman? Dan hoop ik snel iets te horen.
Ben niet iemand die nog gauw op stap gaat en zo leer ik dus geen mannen kennen. Misschien hier wel. Je houdt van leuke dingen doen samen, erop uit gaan en houd ook erg van vakanties, want dat wil ik ook graag samen doen. Alleen is ook maar weer alleen toch.
Hé Voor mij is het uiterlijk op zich nog niet zo belangrijk. Maar wat wel belangrijk is is dat iemand echt serieus nam mij iets wil. Ik ga namelijk alleen voor serieuze afspraken! Ik zou graag een keertje op een leuke erotische date gaan. Een aantal keren al wat geprobeerd maar niet echt succes gehad. Sla de kopjes koffie maar over maar laten we gelijk het bed induiken oké? XX
Thuis heb ik nog wel eens seks maar meer is het ook niet. Ik wil weer eens lekker urenlang genieten, van een man die mijn hele lichaam afgaat en dan pas recht op zijn doel af. Dat doel is natuurlijk mijn nat sappig doosje maar er zijn nog veel meer erogene zones op mijn lichaam.
Ik heb wel eens een hele ondeugende bui als ik uitga. Dan trek ik een leuk strak blazertje aan, met alleen een bh eronder. En dan een leuk kort bijpassend rokje met.... Dat kun je zelf wel raden denk ik.
We zijn nog lekker jong, te jong om je helemaal aan één persoon te binden. Zo denk ik erover, gewoon genieten van wat langskomt. Als jij nu eens langskomt (of ik bij jou), zullen we dan lekker genieten?