Ik wil een man zien te vinden die een erotische affaire met aan wil gaan, zo af en toe elkaar ontmoeten op een parkeerplaats of in het bos en daar de liefde bedrijven lijkt me heel spannend.
Passie en romantiek, speels en trouw, sportief en energiek. Dat zijn enkele kenmerken van mijn karakter. Mannen, die dit ook hebben, voelen en willen beleven, zijn bij mij aan het goede adres. Het gaat mij erom dat we goed samen gaan, en deze aspecten kunnen delen. Zullen wij samen optimaal van het leven gaan genieten?
Ik droom zelfs over latex, zo gek ben ik erop en ik zoek een dito man, je hoeft zelf geen latex te dragen hoor maar het is al spannend als je er ook van houdt. Ik ben verder ook behoorlijk extreem ingesteld.
Masseren vind ik erg fijn, vooral om te doen. Maar als je een lekkere erotische massage met happy end hebt gekregen van mij. Wat voor goddelijks haal jij dan uit de kast?
Een beetje spanning en sensatie is waar ik niet voor terugdeins. Vind het heerlijk om dat mee te maken en met name op erotische gebied. Doe dan ook het liefst heel ondeugende dingen en het zou fijn zijn als jij daar aan mee zou willen doen.
Al mijn dromen zijn erotisch en gaan over mannen met grote handen en met een flink stuk gereedschap in hun broek. Ik wil graag zo iemand leren kennen en kijken of ik dat stuk gereedschap goed kan gebruiken.