Stuur me een hele erotisch mailtje waarin je beschrijft wie je bent, wat je zo lekker aan me vind en hoe jij me het liefst zou willen verwennen. Het meest sensuele berichtje is waar ik op ga reageren.
Daar ben ik dan, jij heerlijke man die zoekt naar een stevige sterke stoere dame, hoeft niet verder te zoeken. Ik mis de romantiek, de erotiek en ben dol op verleiden en lange genotsmomenten. Wie weet vind ik hier wel iemand die weet wat ik bedoel.
Als ik mijn ramen aan het lappen ben, doe ik dit altijd in een kort rokje zonder slipje eronder. Ik houd van geile aandacht. Zeker als de geile aandacht in bed eindigt na mijn verleidingskunsten.
Kan je natuurlijk vertellen hoe mijn ideale romantische avond eruit ziet maar hoor liever hoe jij me wilt gaan verleiden om me door jou op een erotisch manier te laten verwennen. Veel is toegestaan dus laat me weten wat jou fantasie is.
Als je het altijd al eens hebt willen proberen met een donkere dame, dan ben ik perfect voor jou. Ik verwen je met een heerlijke erotische massage en dat is nog maar het pre-voorspel.