Ik mis de warmte die een man me kan geven, de liefde en aandacht die ik nodig heb en de intimiteit waar ik zo naar verlang. Hoop snel in contact te komen met de man die bij me past.
Ik hou van rood en is de kleur van de liefde dat klopt. Maar achter dat rode pakje schuilt er wel een heel andere dame. Een dame die van erotiek houd en heerlijke seks. Lekkere sm, anaal het kan allemaal bij mij.
Ik ben een onrustig type, iemand die graag ieder uur van de dag bezig is. He liefst trek ik erop uit, de natuur in of met mijn kleindochter leuke dingen doen. Wil graag weer een man zien te vinden die met mij een relatie wil aangaan.
Zoals ik mag geloven zie ik er niet verkeerd uit, tenminste dat zeggen mijn vrienden, alleen daar wil ik niet intiem mee zijn, daarom ben ik heel erg benieuwd hoe jij erover denkt. Daar heb ik namelijk veel meer aan.
Fashion = mijn wereld. Ik blog erop los en daarnaast ga ik ook heel veel naar shows. Maar ik ben niet hier om mensen te helpen met hun kledingkeuze, al zou ik wel durven haha. Ik ben hier om iemand te vinden die mij wat euhm... ontspanning weet te bieden. ;-)