Als alleen staande moeder is het niet altijd makkelijk! Mis toch bepaalde dingen, jij weet vast wel wat ik nodig zou kunnen hebben. Ga nieuwe uitdagingen zeker niet uit de weg. Liefs Sophia
Ik mag graag met positieve mensen omgaan die voor een grapje in zijn. Ik ben een zelfstandige vrouw en mijn werk in de zorg doe ik met veel toewijding. Ik mis een man die houd van lekker gek doen en erop uit wil gaan. Ben jij zo iemand laat mij dan niet wachten.
Ik heb die ene grote liefde niet gehad, wat goed is. Ik wil dat niet in het verleden hebben liggen - Ik wil dat het in de toekomst is. Dit is hoe ik erover denk. En ik hoop eerlijk gezegd dat ik die liefde hier ga leren kennen.
Hoe meer mensen hoe meer vreugde en als je een beetje erover nadenkt weet je ook wel wat ik daarmee bedoel. Hygiene is zeer belangrijk voor mij, en als je meer wil weten vraag je me maar.