Ik ben van italiaanse afkomst en dat maak ik ook helemaal waar. Ik heb een aardig temperament. Zo ben ik ook in de erotiek, als je wil weten hoe ik op dat gebied ben dan mag je me dat gewoon vragen.
Geile mama Valentina van 42 uit Almere, Flevoland vrijpartij
Kimverlie (43)
★★★★☆
Voor een massage mag je me wakker maken, voor een erotische massage helemaal. Heerlijk lijkt het me als jij me eens komt verwennen en kan me indenken hoe het voelt als jij me onder handen neemt.
Sinds kort heb ik mijn cursus paaldansen afgerond en ik heb een geweldige erotische act geleerd in sexy lingerie. Mag ik die voor jou opvoeren en daarna samen lekker in mijn bed rollebollen.
Ik ben een sportvrouw. Gek op fitness. De mannen daar heb ik weinig mee, ja als maatjes zijn ze geweldig, maar ik hou op het gebied van romantiek en erotiek meer van een teddybeer van een man. Denk jij dat te zijn? En hou jij van een fitwoman? Dan hoop ik snel iets te horen.
Fashion = mijn wereld. Ik blog erop los en daarnaast ga ik ook heel veel naar shows. Maar ik ben niet hier om mensen te helpen met hun kledingkeuze, al zou ik wel durven haha. Ik ben hier om iemand te vinden die mij wat euhm... ontspanning weet te bieden. ;-)
Waarom mannen op mij afknappen omdat ik gewoon kleine borsten heb weet ik niet. Er zijn toch veel meer dingen want ik weet dan weer heel goed hoe een man tot het hoogste punt te brengen. Een heerlijke erotische massage. Wil je nog meer verwent worden dan zal je toch even moeten langskomen.