Ik ben van italiaanse afkomst en dat maak ik ook helemaal waar. Ik heb een aardig temperament. Zo ben ik ook in de erotiek, als je wil weten hoe ik op dat gebied ben dan mag je me dat gewoon vragen.
Beetje prettig gestoorde meid, niet direct op zoek naar een vaste relatie maar wel naar een leuk contact. Samen erop uit trekken, doen waar we zin in hebben en dat allemaal zonder verplichtingen. Ik heb een auto dus kan verplaatsen.
Ik ben vrijgezel en gelukkig kan ik doen waar ik zin in heb. Er is een bepaalde reden waarom ik hier op zoek ben gegaan, stel ik zou naar een kroeg gaan dan heb je gelijk van die dronken lui om je heen die in mijn broekje willen, Daar pas ik voor, als je echter nuchter bent als wij erop uit trekken dan mag je hem gerust een keer naar beneden trekken en kijken wat ik te bieden heb.
Een lang verhaal om alles over mezelf te vertellen maar het komt erop neer dat mijn relatie niet meer lekker loopt en ik er nodig tussenuit moet. Daarom zoek ik iemand die met mij op pad wilt gaan en mij de afleiding kan bieden die ik zo hard nodig heb. Als er meer van komt merken we dat vanzelf wel.
Het zou heerlijk zij hier een man tegen te komen waarop ik mijn massagekunsten mag uitproberen. Ik heb net mijn cursus afgerond en wil jou laten genieten. Als je het aandurft mag het ook op een erotische massage uitlopen!
Een beetje verwent ben ik wel als het om mannen en erotiek gaat. Nu ben ik weer single maar mijn vriendjes wisten wel hoe ze een vrouw moesten verwennen. Zoek in ieder geval een man die ervaren is in bed.