Pittig en een beetje gek. Soms gaat het even niet zo goed met mij, nu heb ik weer bonje met mijn vriendje. Ik wil dit niet meer dus dan zou ik moeten zorgen dat ik wat anders vind toch?
Ik heb al veel gelezen over erotische massages maar ben zelf nog nooit op die manier gemasseerd. Het lijkt mij geweldig om dat een keer mee te maken. Ik heb geen massagetafel maar wel een grote keukentafel. Of zou het ook op bed kunnen? Ik heb er echt geen idee van haha maar wie weet is hier een man die er ervaring mee heeft en mij kan vertellen of er perse een massagetafel voor nodig is of dat een keukentafel of het bed ook goed zijn?
Mocht je net als ik ook al een tijdje geen seks hebben gehad en graag eens de romantiek en erotiek willen meemaken dan zitten we op het zelfde level. Zoek een sexy man die me aan kan en me geeft waar ik naar hunker.
Ik heb alles in mij, wat je bij een exotische jonge vrouw kan en mag verwachten. Hierdoor heb ik dus ook een bijna ontembare drang naar seks en erotiek en zoek ik een jongen met een lekkere body en een enorm uithoudingsvermogen in bed.
Foto's maken van elkaar vind ik erg leuk en ook wel erotisch. Je kan zoveel gevoel op een foto krijgen als je het ook wilt. Ik zoek nu een leuke man om vast te leggen op diverse manieren.
Ideaal zou zijn als ik buiten mijn relatie om een vast seks maatje vindt. Een die steeds een stapje verder durft te gaan dan ik en mij laat zien dat je mag genieten van de erotiek.