In het dagelijkse leven ben ik de doodgewone dame maar laat mij maar eens los. Ik ben eigenlijk een harde tante die mij wil laten misbruiken en harde seks hebben. Die lul niet zomaar insteken maar er hard in rammen.
Dampende milf Conn van 32 uit Eemnes, Utrecht dating
Theresa (27)
★★★★☆
Er zijn zowel mannen als vrouwen die altijd heel veel praat hebben maar als het erop aan komt dan word het niets. Zo zit ik niet in elkaar. Ik ben iemand van heel weinig woorden maar liefst wel veel daden. En die daden kunnen voor mij niet geil genoeg zijn. Wil je nog meer weten of zet ik mijn deur al open.
Ben niet iemand die nog gauw op stap gaat en zo leer ik dus geen mannen kennen. Misschien hier wel. Je houdt van leuke dingen doen samen, erop uit gaan en houd ook erg van vakanties, want dat wil ik ook graag samen doen. Alleen is ook maar weer alleen toch.
Al mijn dromen zijn erotisch en gaan over mannen met grote handen en met een flink stuk gereedschap in hun broek. Ik wil graag zo iemand leren kennen en kijken of ik dat stuk gereedschap goed kan gebruiken.
Spuiten doe je bij mij binnen 5 minuten, bij die gedachten word ik nat. Ik heb een druk leven en wil ontstressen en zoek langs deze weg een man die voor veel openstaat. Dan denk ik o.a. aan erotische massage, wijntje drinken, pijpen en nog veel meer.
Wat hou ik van een lekkere erotische massage, en niet alleen om ze te geven. Het lijkt mij zo fijn om hier een man te vinden die ook mij een happy end wil geven.
Dit moet allemaal even geheimzinnig, want mijn partner moet er niet achter gaan komen. Mijn specialiteit is om erotische massages te geven, hoe ver ik ga laat ik even in het midden, dat word vanzelf wel duidelijk :X