Zo hier ben ik dan, het heeft even geduurd maar ik heb het toch maar gedaan. Het lijkt mij heerlijk om samen met een man in bad te gaan of lekker te gaan douchen. Elkaar lekker inzepen wat masseren en vooral lekker aanraken.
Ik schaam mij een beetje, want al mijn vriendinnen hebben de wildste erotische verhalen en ik, ik heb misschien net een keertje gevoeld. Ik weet, het is geen schande te wachten op de juiste, maar nu wil ik toch wel heel graag eens een keer goede, speciale, hete aandacht. En ik hoop eigenlijk dat jij diegene bent die mij dat wilt geven. Tijd en zin?
Een man die ervaring heeft in verschillende soorten van erotiek wil ik leren kennen. Ik heb veel gehoord en gelezen over de Kamasutra en Tantra en wil dat graag verder ontdekken.
Soms in je leven weet je dat je op het punt bent dat je wat meer vastigheid wilt. Iemand die er voor je is als je het eens nodig lijkt te hebben zonder dat je erom moet vragen.