Voorlopig wil ik even geen nieuwe relatie meer. In elk geval geen relatie zoals dat je met elkaar samenleeft. Ik wil wel een friend with benefits. Lekker lol en sex met elkaar maar geen verplichtingen.
Malse vrouw Zhenzhen van 44 uit Weert, Limburg date
Frederikee (31)
★★★★★
Jong gehuwd ben ik wel en pfff ik had mij de seks in het huwelijk wel leuker voorgesteld. Zelfs als ik mijn erotische paaldansact doet raakt mijn man niet geil. Ik wil voor jou wel mijn paaldansact doen? Wel met een happy ending en daar bedoel ik mee, dat je mijn kutje even goed gaat uitwonen.
Er zit geen rust in mijn kop, ik kan niet stil zitten. Zalig vind ik het om erop uit te trekken, te wandelen, of gewoon gezellig op een terrasje zitten en naar mensen kijken. Met twee op een terras zitten is leuker dan alleen, zeker onder het genot van een wijntje.
Als ge meer van me wilt zien dat moet u reageren met een erotisch voorstel. Hoop een man te treffen die van een dikke vrouw als ik houd en daar graag de nacht mee door wel brengen.
Ik ben erg benieuwd hoe jij me zou verwennen als ik een nachtje in jou bed zou kruipen. Het meest erotische voorstel dat me aanspreekt wil ik in vervulling laten gaan. Hoop dan we een knappe, sexy man tegen te komen als we met elkaar afspreken.
Als jij me een keer in mijn blootje wil zien dan wil ik eerst van jou een erotisch berichtje ontvangen waarin je aangeeft hoe graag je mijn lichaam wilt verwennen. Voel me eenzaam en een man in bed is erg welkom.
Ik ben bijna model geworden, maar ik wilde ook iets met mijn hersenen doen en koos voor de studie. Ik ben open, lief, eerlijk en ben romantisch maar heb ook echt een heel stout kantje. Die wil ik graag verder ontdekken. Meer van erotiek genieten. Want dat is iets wat ik wel heb gemist met al dat gestudeer.