Ik ben blij met mezelf, nu zoek ik iemand die ik blij kan maken. Zoek je een leuke vrouw die aan al je wensen wil voldoen, ik ben onderdanig en zoek een man die wel wat leuke opdrachten voor me heeft.
Ik heb die ene grote liefde niet gehad, wat goed is. Ik wil dat niet in het verleden hebben liggen - Ik wil dat het in de toekomst is. Dit is hoe ik erover denk. En ik hoop eerlijk gezegd dat ik die liefde hier ga leren kennen.
Ik ben nuchter niet iedere man kan mij krijgen, ik wil veroverd worden met passie en liefde, en als jij mij hebt dan kan je met mij alle kanten op, en dat op het gebied van erotiek.
Dromen doe ik nog alleen worden ze steeds erotischer. Mijn vriend kan niet meer aan de verwachtingen doen die ik in bed heb en hoop dat jij het bent die dat van hem over kan nemen.
Ik zoek een sexy vent die mijn meest erotische droom komt verwezenlijken. Wat die droom is durf ik hier niet te vertellen maar vertel ik je als ik met jou een klik heb. Hoop niet dat je je daarna terugtrekt omdat je mijn droom niet aankunt.
Ik ben een beetje mysterieus. Dus bij mij moet je wel wat moeite doen hihi. Voor wat hoort wat! Verder hou ik van alles wat met erotiek te maken heeft.