Nog niet heel lang gelden heb ik het uitgemaakt met mijn vriend, vrijen kon hij heel goed maar dat is het enige wat ik aan hem mis. zou fijn zijn als jij daar ook goed in bent en ik bij jou hoge punten scoor.
Ik mag graag met positieve mensen omgaan die voor een grapje in zijn. Ik ben een zelfstandige vrouw en mijn werk in de zorg doe ik met veel toewijding. Ik mis een man die houd van lekker gek doen en erop uit wil gaan. Ben jij zo iemand laat mij dan niet wachten.
Ik heb wel eens een hele ondeugende bui als ik uitga. Dan trek ik een leuk strak blazertje aan, met alleen een bh eronder. En dan een leuk kort bijpassend rokje met.... Dat kun je zelf wel raden denk ik.
Er zit geen rust in mijn kop, ik kan niet stil zitten. Zalig vind ik het om erop uit te trekken, te wandelen, of gewoon gezellig op een terrasje zitten en naar mensen kijken. Met twee op een terras zitten is leuker dan alleen, zeker onder het genot van een wijntje.
Een erotische massage met een happy end, dat wil jij toch wel mee maken? Dat als ik klaar ben je helemaal ontspannen bent. Maar geef jij ook een happy end aan mij?