Er zouden vast leuke mannen wonen in Noord Holland maar ik kan ze niet vinden. Of ik kijk niet goed genoeg of ik moet misschien ook een andere kant op kijken?
Ik ben dus Lola. Ik zoek een sex buddy om mijn lusten te voederen. Ben jij die lieve sexy man die ik zoek om mijn lusten te voederen? Laat dan maar snel iets van je horen. Ik reageer zeker op een lief erotisch berichtje. Tot gauw smak
Ben jij een man met heel veel fantasie en vooral heel veel erotiek in je. Goed zo want dan moet je niet meer verder zoeken. Jij mag mij eens gebruiken en helemaal je fantasie laten werken.
Als de erotiek om de hoek komt kijken dan ben ik het die de leiding neemt. Het dominante komt dan in mijn boven drijven en mocht je niet willen luisteren dan is er maar één ding wat ik je kan geven!