Ik laat graag de pikante delen van mijn lichaam zien, maar het lijkt mij nog leuker hier wat spannends voor terug te krijgen. Beginnend met elkaar goed op te geilen om het daarna tot een knallend einde te brengen.
Wulpse meid Sh0wit van 25 uit Almere, Flevoland dates
IssabelT (59)
★★★★☆
Scheiden doet lijden zegt het spreekwoord, het klopt, ik heb dit zelf ervaren. Gelukkig ben ik een type dat zich niet laat kisten, de schouders eronder zetten en doorgaan is mijn motto. Doorgaan wil ik, alleen wel met een lieve man aan mijn zijde.
Zoals je al ziet heb ik een serieus balkon, en dat is niet goed voor de rug. Soms moet die spanning van de rug eens weggenomen worden en mijn "vriend" is daar niet toe bereid. Ben ik niet aantrekkelijk genoeg of is het zijn leeftijd ik weet het niet, maar erover praten werkt ook niet. Dus uiteindelijk heb ik mijn besluit maar genomen en zo ben ik hier terecht gekomen.
Kusjes geven dat is wat ik nodig heb. Heerlijke, hete zoenen aan elkaar geven en dan over heel het lichaam doorgaan en dan en dan...Ja ik hou wel van de erotiek en heb een groot tekort. Dus, wat gaan we daar nu mee doen?
Mijn rugzakje is net begonnen met groeien en anderen lachen mij erom uit als ik zeg waarom. Mijn hond heb ik moeten laten inslapen en ik heb daar echt verdriet van. Dat ik deze gevoelens niet bij mijn vriendenclub kwijt kan snap ik niet. Echte dierenvrienden zullen mijn gevoelens wel begrijpen. Daarom zoek ik een vriend die net als ik dol op dieren is.
Uit mijn vorige relatie heb ik nare ervaringen opgedaan op erotisch vlak, zoek nu een lieverd die me wil helpen om dat te verwerken en mochten we het samen goed kunnen vinden dan sta ik open voor een relatie.