Ik heb al een tijdje geen verkering meer gehad, inmiddels ben ik nu vier maanden zonder vriend. Vind het wel een beetje saai zo in mijn eentje en een leuke knul is dan ook meer dan welkom in mijn leventje.
Mijn vriendin was verbaasd toen ik haar vertelde dat ik aan 1 man niet genoeg heb. Ik heb afwisseling nodig en regelmatig zoek ik daarom een man die ook alleen maar op seks uit is. Seks met likken en strelingen. Beetje de erotische seks hou ik van.
Eigenlijk is alles om me heen een beetje saai aan het worden. Ik heb een saai baantje en ik ook nog een beetje een saai sociaal leven. Dat wil ik graag een beetje opvrolijken en ook het liefste met een beetje erotiek. Er moet wel een soort van gevoel in zitten. Ik hou niet van vluggertjes maar wel van heerlijk lang neuken met iemand zodat ik een aantal keer klaar kan komen.
Opwinding en spanning is iets dat bij mijn leven hoort. Ik zoek dat heel graag op en dat kan van erotisch koken tot buitenseks zijn. Voor nu ben ik op zoek naar de spanning van seks in een openbare toilet. Mag in een restaurant zijn maar ook elders. Raak nu al heet tussen mijn beentjes.
Dromen doe ik nog alleen worden ze steeds erotischer. Mijn vriend kan niet meer aan de verwachtingen doen die ik in bed heb en hoop dat jij het bent die dat van hem over kan nemen.