Bijna klaar met school en daar heb ik zoveel zin in. Dan komt natuurlijk de grote vraag wat ga je doen. Ga ik werken, verder leren of gewoon een jaartje genieten?
Wat moet ik doen om jou te overtuigen van mijn charme en sensualiteit? En hoe wil jij mij overtuigen van jouw mannelijkheid? Ik meen het serieus en ik zoek erotiek.
Een erotisch rollenspel wil ik wel met je spelen, ik heb mijn doktersjas klaarliggen maar ook mijn politie-uniform ligt voor het grijpen. Lat me weten waar jou voorkeur naar uitgaat, wordt het een inwendig onderzoek of een boete die je in natura moet betalen?
Ik voel me best happy maar wat ik wel ontzettend mis is een sexy jongen die me regelmatig komt opzoeken voor een heel romantisch avondje. Wil met jou een spannende tijd beleven, een tijd vol erotiek en intimiteit.
Met jou wil ik graag een spannend reisje maken. Even weg van alle verplichtingen en genieten van een erotische avond. Ik zuig een man graag leeg tot de laatste druppel. Ben jij iemand die het beest in mij wil losmaken, dan zoek ik jou.
Ik word soms wel een keertje vergeleken met Angelina Jolie. Vind je mij erop lijken? Ik heb al gehoor dat ze best extreem gaat in bed. Ik kan je vertellen dat ik minstens zo extreem ben hihi.