Ben jij ook op zoek naar een goede vrijpartij? Dan hoop ik dat je me schrijft. Even vertellen hoe je er uit ziet, hoe oud je bent en wat je voorkeuren zijn. Dan schrijf ik je zo snel mogelijk terug.
Geile mama Sjania van 36 uit Vijfheerenlanden, Utrecht sex
Saman (63)
★★★★☆
Een echte schrijver ben ik niet. Nouja, misschien erotische verhalen, dat zou ik wel kunnen, hihi. Maar dan heb ik wel inspiratie nodig. Zullen we samen die inspiratie opdoen? Samen ondeugende verhaaltjes opschrijven? Of ze zelf uitvoeren, dat klinkt nog beter eigenlijk!
Ik ben vrijgezel en gelukkig kan ik doen waar ik zin in heb. Er is een bepaalde reden waarom ik hier op zoek ben gegaan, stel ik zou naar een kroeg gaan dan heb je gelijk van die dronken lui om je heen die in mijn broekje willen, Daar pas ik voor, als je echter nuchter bent als wij erop uit trekken dan mag je hem gerust een keer naar beneden trekken en kijken wat ik te bieden heb.
Hoiii! Ik werk in een massagesalon en ben heel goed in massages geven maar het lijkt me zo heerlijk om eens een erotische massage weg te mogen geven. Lekker met veel olie en je mag me bedanken in natura hihi.
Ik heb jou wel heel wat te bieden, ik dacht eraan om te beginnen met een erotische massage en dan kijken waar wij met zijn beide uit gaan komen. Discretie echter wel gewenst!