Een tijdje geleden begonnen met sporten en ik vind het helemaal te gek. Ik krijg er zoveel energie door dat ik niet eens weet wat ik er allemaal mee moet doen.
Graag kom ik in contact met een man die net als ik wil genieten van gezellige avondjes onder het genot van een lekker drankje en hapje. Wat er verder uit voortvloeit is geheel aan ons. Het gaat erom dat wij samen kunnen genieten.
Het liefste heb ik iemand die van kalme seks houdt. Ik bedoel daarmee dat ik van passie en erotiek hou. Geen seks om de platte seks, maar liever seks met gevoel.
Thuis heb ik nog wel eens seks maar meer is het ook niet. Ik wil weer eens lekker urenlang genieten, van een man die mijn hele lichaam afgaat en dan pas recht op zijn doel af. Dat doel is natuurlijk mijn nat sappig doosje maar er zijn nog veel meer erogene zones op mijn lichaam.
Heb aangegeven dat ik de erotiek wat vaker buiten de deur wil zoeken en mijn vriend had daar geen probleem mee, zegt iets over onze relatie denk ik. Wil een man leren kennen die me urenlang kan bezighouden met zijn heerlijke lichaam.
Waarom mannen op mij afknappen omdat ik gewoon kleine borsten heb weet ik niet. Er zijn toch veel meer dingen want ik weet dan weer heel goed hoe een man tot het hoogste punt te brengen. Een heerlijke erotische massage. Wil je nog meer verwent worden dan zal je toch even moeten langskomen.