Ik kan van heel veel dingen genieten maar van al die dingen komen er maar weinig voor in mijn relatie. Zie mijn vriend amper en wil dan ook graag een leuke en gezellige man leren kennen voor een fijne tijd met elkaar.
Heb even een break-out en moest meteen op dringend verzoek van mijn buurmeisje om een afspraakje te plannen. Tijd voor een vaste relatie heb ik niet maar een erotisch avondje voor de open haard op een berenvel sla ik niet af!
Mijn erotische fantasieën zijn groot maar nog geen enkele fantasie is uitgekomen en daarvoor heb ik een man nodig die nergens voor terug deinst. Ben jij de man die wel van een uitdaging houd?
Ik heb jou wel heel wat te bieden, ik dacht eraan om te beginnen met een erotische massage en dan kijken waar wij met zijn beide uit gaan komen. Discretie echter wel gewenst!
Masseren zit in mijn genen, wat mensen in mijn omgeving echter niet weten is dat ik gek ben op erotische massage's geven. En als je heel lief bent dan geef ik jou een happy end met mijn mond.
Zoals je al ziet heb ik een serieus balkon, en dat is niet goed voor de rug. Soms moet die spanning van de rug eens weggenomen worden en mijn "vriend" is daar niet toe bereid. Ben ik niet aantrekkelijk genoeg of is het zijn leeftijd ik weet het niet, maar erover praten werkt ook niet. Dus uiteindelijk heb ik mijn besluit maar genomen en zo ben ik hier terecht gekomen.