Ik zoek een man die wat dominant is, saaie, simpele mannen is waar ik het niet mee zie zitten om een relatie mee aan te gaan. Ik wordt graag een beetje gestuurd en wil niet elke keer het initiatief nemen voor wat dan ook.
Malse meid Doeddie van 23 uit Hof van Twente, Overijssel dating
Thilina (54)
★★★★★
Mijn vriendinnen lachten mij vierkant uit toen ik op een cursus paaldansen ging. Wat moet iemand van jouw leeftijd daar nu mee zeiden ze. Ik dacht wacht maar, ik zal jullie eens een poepie laten ruiken. Nu ben ik een super goede erotische paaldanseres geworden en geef ik zelfs lessen. En mijn erotische paaldansact wil ik als voorspel voor jou opvoeren.
Graag kom ik in contact met een man die net als ik wil genieten van gezellige avondjes onder het genot van een lekker drankje en hapje. Wat er verder uit voortvloeit is geheel aan ons. Het gaat erom dat wij samen kunnen genieten.
Een beetje spanning en sensatie is waar ik niet voor terugdeins. Vind het heerlijk om dat mee te maken en met name op erotische gebied. Doe dan ook het liefst heel ondeugende dingen en het zou fijn zijn als jij daar aan mee zou willen doen.