Ik zoek een man die wat dominant is, saaie, simpele mannen is waar ik het niet mee zie zitten om een relatie mee aan te gaan. Ik wordt graag een beetje gestuurd en wil niet elke keer het initiatief nemen voor wat dan ook.
Malse meid Doeddie van 23 uit Hof van Twente, Overijssel dating
Tatoeagelover (26)
★★★★☆
Kan er niks aan doen. Ben er compleet aan verslaafd. Tatoeages dan wel te verstaan. Heb nog meer als genoeg plek op mijn lichaam om wat kwijt te kunnen. Nu wil ik ook uit gaan wijken naar de erogene zones. Maar heb wel een handje nodig die ik dan vast kan houden. Mag ik je erna in een stil steegje lekker even pijpen?
Heel erg benieuwd wat voor mannen hier zijn, zelf zie ik het wel zitten om eerst ergens wat te gaan eten en dan een filmpje pakken, zo kunnen wij misschien wat leuks op gaan bouwen. Erotiek hoort er wel bij, maar eerst rustig opbouwen met een paar dates en dan kan er altijd nog van alles gebeuren?
Mijn droom is nog altijd niet uitgekomen en zou het fijn vinden als dat eens gebeurde. Ga je niet vertellen wat mijn droom is maar kan je verzekeren dat er lef voor nodig is en bol staat van de erotiek.
Ondanks dat ik best een leuke man heb, in een lat relatie, is er nauwelijks erotiek. Hij is ook iets ouder en gewoon niet meer zo vitaal. Nu zoek ik dus een jongere, discrete man voor wat avontuur tussendoor. Je leeft tenslotte maar een keer.
Een man die ervaring heeft in verschillende soorten van erotiek wil ik leren kennen. Ik heb veel gehoord en gelezen over de Kamasutra en Tantra en wil dat graag verder ontdekken.