Langzaam aan begon ik de moed al op te geven maar toch zie ik nog hoop om een lieve man te leren kennen en daar mee iets op te kunnen bouwen. Wees vooral niet verlegen en spreek me gewoon aan.
Ik ben single maar wil een beurt en dan wel een heel lekkere beurt met alles erop en eraan. Een man verwennen staat ook helemaal bovenaan mijn lijstje. Waar beginnen jullie aan mijn lichaam?
Stuur me een hele erotisch mailtje waarin je beschrijft wie je bent, wat je zo lekker aan me vind en hoe jij me het liefst zou willen verwennen. Het meest sensuele berichtje is waar ik op ga reageren.
Oh wat vind ik erotiek toch fijn. Ik heb zelf genoeg speeltjes maar zou er nieuwe willen uittesten met een lekkere man. Mijn poesje is er al helemaal klaar voor nu jij nog.
Ik ben dus Lola. Ik zoek een sex buddy om mijn lusten te voederen. Ben jij die lieve sexy man die ik zoek om mijn lusten te voederen? Laat dan maar snel iets van je horen. Ik reageer zeker op een lief erotisch berichtje. Tot gauw smak