Ik had het niet voor die tijd voorspelt maar ik ben nu gescheiden. ik heb een leuke baan en geniet van het leven met alle familie en vrienden. Ik ben echt een familie mens.
Heb jij wel eens een lotusbloem gekust? Dan is dit jouw kans. Ik ben een romantische vrouw, die op zoek is naar een leuke vriendschap. Hoe zeggen de Engelsen dat ook weer? Friends with benefits. dat begrijp jij toch wel? Vriend voor gezelligheid en erotiek.
Mocht je net als ik ook al een tijdje geen seks hebben gehad en graag eens de romantiek en erotiek willen meemaken dan zitten we op het zelfde level. Zoek een sexy man die me aan kan en me geeft waar ik naar hunker.
De sexy man die mijn meest erotische droom werkelijkheid laat worden is de man waarmee ik verder wil in het leven. Hoop dat je er leuk uitziet, een lief karakter hebt en goed kan presteren in bed.
Ik houd heel erg van erotiek, vooral van intense sex, op elke manier, lang vrijen en genieten. Erotische massage, knuffelen en noem maar op. Het belangrijkste vind ik dat we allebei een fijne tijd hebben.