Mag ik je heel diep kussen en kijken of ik je je adem kan ontnemen? Ik ben in het bezit van een reanimatie diploma en kan je wel weer helpen als het fout dreigt te gaan. Of mag ik verdrinken in jouw ogen?
Opwindende vrouw Zuster van 48 uit Castricum, Noord-Holland neukpartij
MarianneBi (22)
★★★★☆
Ik heb al veel gelezen over erotische massages maar ben zelf nog nooit op die manier gemasseerd. Het lijkt mij geweldig om dat een keer mee te maken. Ik heb geen massagetafel maar wel een grote keukentafel. Of zou het ook op bed kunnen? Ik heb er echt geen idee van haha maar wie weet is hier een man die er ervaring mee heeft en mij kan vertellen of er perse een massagetafel voor nodig is of dat een keukentafel of het bed ook goed zijn?
Mijn vriend geeft mij helemaal niet wat ik nodig heb. Ik mis erotiek, gezelligheid, passie. Dus ben ik hier via deze weg op zoek naar een spontane man waar ik samen wat leuks mee kan doen en samen kan zijn.
Trouwen is een mooi iets, maar helaas komt er zo'n moment dat je in een sleur raakt. Dit is dus bij mij het geval, en het lijkt erop dat wel er niet snel uit gaan raken. Ik kan niet eeuwig blijven wachten. Ik zoek een leuke man waar ik een fijne tijd mee kan beleven. Wie weet wat daar uit komt.
Mijn vriendin was verbaasd toen ik haar vertelde dat ik aan 1 man niet genoeg heb. Ik heb afwisseling nodig en regelmatig zoek ik daarom een man die ook alleen maar op seks uit is. Seks met likken en strelingen. Beetje de erotische seks hou ik van.
Op zoek naar een man die mij de weg kan wijzen naar de wat specialere vormen van erotiek. Ik ben jong, maar heb wel wat ervaring het is alleen allemaal zo soft gebleven. Ik ben niet per se op zoek naar een relatie. Rijper is welkom.
Een saai intiem leventje is niets voor mij, ik houd van afwisseling en of het nu over soft SM gaat of erotische massages, ik ben voor heel veel dingen in zolang het maar lekker en niet eentonig is.