Leuke Friese mannen laat eens iets van je horen. Ik heb zin in gezelligheid met een leuk iemand samen, of je nu donker of blond bent maakt me allemaal niets uit, als het maar lekker klikt tussen ons.
Lekkere mama Friesemeid van 37 uit Heerenveen, Friesland date
MarianneBi (22)
★★★★☆
Ik heb al veel gelezen over erotische massages maar ben zelf nog nooit op die manier gemasseerd. Het lijkt mij geweldig om dat een keer mee te maken. Ik heb geen massagetafel maar wel een grote keukentafel. Of zou het ook op bed kunnen? Ik heb er echt geen idee van haha maar wie weet is hier een man die er ervaring mee heeft en mij kan vertellen of er perse een massagetafel voor nodig is of dat een keukentafel of het bed ook goed zijn?
Als de erotiek om de hoek komt kijken dan ben ik het die de leiding neemt. Het dominante komt dan in mijn boven drijven en mocht je niet willen luisteren dan is er maar één ding wat ik je kan geven!
Ik ben slank ik ben blond en ik heb volgens mij best mooie grote borsten. Waarom zou ik dan ook geen recht hebben om heerlijk te kunnen genieten in mijn leven? Wie zou graag deze jonge dame eens wat ervaring bijbrengen op het gebied van de erotiek?
Hoe meer mensen hoe meer vreugde en als je een beetje erover nadenkt weet je ook wel wat ik daarmee bedoel. Hygiene is zeer belangrijk voor mij, en als je meer wil weten vraag je me maar.
Ik heb wel eens een hele ondeugende bui als ik uitga. Dan trek ik een leuk strak blazertje aan, met alleen een bh eronder. En dan een leuk kort bijpassend rokje met.... Dat kun je zelf wel raden denk ik.
Samen foto's maken van alles wat je aan het doen bent, misschien stiekem zelfs een filmpje. Hoe leuk en erotisch zou het zijn om die later terug te kijken?