Ta lang heb ik getreurd over mijn ex, hij was het niet waard en die tijd heb ik nu wel gehad. Ik wil een nieuw hoofdstuk aan mijn leven toevoegen en hoop dat jij daar de hoofdpersoon in bent.
Trouwen is een mooi iets, maar helaas komt er zo'n moment dat je in een sleur raakt. Dit is dus bij mij het geval, en het lijkt erop dat wel er niet snel uit gaan raken. Ik kan niet eeuwig blijven wachten. Ik zoek een leuke man waar ik een fijne tijd mee kan beleven. Wie weet wat daar uit komt.
Uit mijn vorige relatie heb ik nare ervaringen opgedaan op erotisch vlak, zoek nu een lieverd die me wil helpen om dat te verwerken en mochten we het samen goed kunnen vinden dan sta ik open voor een relatie.
Jong getrouwd en net zo jong weer ongelukkig. Ik hou van sensuele nachten en romantiek. Helaas is mijn vent een ruwe pitbull die erop gaat als een beest en niet aan mij denkt. Een keer wil ik het nog meemaken, een sensuele romantische nacht met een man die mij laat voelen hoe lekker en vrouwelijk ik ben.
Gelijk als elk meisje droom ik van romantiek en de prins op het witte paard. Helaas nog niet gevonden. Dus kies ik nu voor pure seks met alles erop en eraan. Gewoon helemaal los gaan tussen de lakens. Lust en genot, daarna zien we wel verder.