Na het plotseling overlijden van mijn vriend heb ik het echt zwaar gehad, maar ook daar kom je wel doorheen want je moet. Nu ben ik denk ik zover om weer een stapje in de toekomst te zetten. Maar wel stapje voor stapje.
Wil je ontmoeten in een hotel, samen aan de bar een drankje doen en als er een klik is boeken we een kamer en geven we onze meest erotische fantasieën de vrije loop. Kan niet wachten op een spannend berichtje van jou.
Thuis heb ik nog wel eens seks maar meer is het ook niet. Ik wil weer eens lekker urenlang genieten, van een man die mijn hele lichaam afgaat en dan pas recht op zijn doel af. Dat doel is natuurlijk mijn nat sappig doosje maar er zijn nog veel meer erogene zones op mijn lichaam.
Ben niet iemand die nog gauw op stap gaat en zo leer ik dus geen mannen kennen. Misschien hier wel. Je houdt van leuke dingen doen samen, erop uit gaan en houd ook erg van vakanties, want dat wil ik ook graag samen doen. Alleen is ook maar weer alleen toch.
Wat hou ik van een lekkere erotische massage, en niet alleen om ze te geven. Het lijkt mij zo fijn om hier een man te vinden die ook mij een happy end wil geven.