Ben jij een borstenman dan heb ik heel veel geluk. Ik heb lekkere dikke tieten maar er word nooit iets mee gedaan. Niet alleen mijn tieten vragen om aandacht en een lekkere beurt maar ook mijn poesje.
Mijn drang naar intimiteit is onverzadigbaar, lange tijd heb ik dat moeten missen. Mijn behoefte is groot en hoop dat de man die zich hier aanmeld me kan bijbenen wat erotiek betreft.
Ik ben vrijgezel en gelukkig kan ik doen waar ik zin in heb. Er is een bepaalde reden waarom ik hier op zoek ben gegaan, stel ik zou naar een kroeg gaan dan heb je gelijk van die dronken lui om je heen die in mijn broekje willen, Daar pas ik voor, als je echter nuchter bent als wij erop uit trekken dan mag je hem gerust een keer naar beneden trekken en kijken wat ik te bieden heb.
Op zoek naar een man die mij de weg kan wijzen naar de wat specialere vormen van erotiek. Ik ben jong, maar heb wel wat ervaring het is alleen allemaal zo soft gebleven. Ik ben niet per se op zoek naar een relatie. Rijper is welkom.