Dominant, dat ben ik zeker. Als jij mijn slaafje wilt zijn, moet je echt beter luisteren dan dat je ooit gedaan hebt. Als beloning krijg jij dan van mij lekker billenkoek en twee klemmen op je tepels.
Als ik misschien niet zo veel op mijn werk was, zou mijn man misschien ook niet vreemdgaan. Maar nu hij toch die stap heeft gemaakt, voel ik mij niet meer verplicht om hem trouw te blijven. Zoek nu iemand die mij neemt zoals ik ben en me ook wat warmte en liefde wil geven.. Hou dus niet van erop eraf en tot zien.
Oud van lichaam maar jong en geil van geest. Zet mij niet tussen mijn leeftijdsgenoten want dan loop ik gillend weg. Ik hou van jonge mannen en dat noemen ze toch een cougar. Met jou wil ik tot het uiterste gaan. Wat ik ook wil is spelen met fruit. Dit is een erotisch voorspel die ook jou in extase zal brengen.
Leuk om op de foto te gaan en nu wil ik wel een stapje verder gaan. Het lijkt mij een heel erotisch idee om een leuke film te maken, wel privé natuurlijk.