Ben jij de man voor mij? Ik ben lief, zachtaardig en ik ben zelfstandig. Heb een goede baan en woon in een leuk huisje, maar ik vind het een beetje eenzaam. Ik zou dus wel wat gezelschap kunnen gebruiken.
Mijn vriendinnen lachten mij vierkant uit toen ik op een cursus paaldansen ging. Wat moet iemand van jouw leeftijd daar nu mee zeiden ze. Ik dacht wacht maar, ik zal jullie eens een poepie laten ruiken. Nu ben ik een super goede erotische paaldanseres geworden en geef ik zelfs lessen. En mijn erotische paaldansact wil ik als voorspel voor jou opvoeren.
Een erotisch rollenspel wil ik wel met je spelen, ik heb mijn doktersjas klaarliggen maar ook mijn politie-uniform ligt voor het grijpen. Lat me weten waar jou voorkeur naar uitgaat, wordt het een inwendig onderzoek of een boete die je in natura moet betalen?
Heb nooit genoeg aan een man en zoek via hier een lover. Een die veel tijd heeft, van knuffelen houd en niet bang is voor erotiek om samen met mij een seks relatie erop na te houden. Wil jij lekker ondeugend zijn dan doe ik met je mee.