Ik heb wel eens een hele ondeugende bui als ik uitga. Dan trek ik een leuk strak blazertje aan, met alleen een bh eronder. En dan een leuk kort bijpassend rokje met.... Dat kun je zelf wel raden denk ik.
Wat moet ik doen om jou te overtuigen van mijn charme en sensualiteit? En hoe wil jij mij overtuigen van jouw mannelijkheid? Ik meen het serieus en ik zoek erotiek.
Masseren zit in mijn genen, wat mensen in mijn omgeving echter niet weten is dat ik gek ben op erotische massage's geven. En als je heel lief bent dan geef ik jou een happy end met mijn mond.
Ik moet er geen verhaaltjes rond maken want ik ben hier niet voor een doodgewone date. Ik wil erotiek en niet zomaar. Lekker hard en hou ook nog van sm.
Ik ben een onrustig type, iemand die graag ieder uur van de dag bezig is. He liefst trek ik erop uit, de natuur in of met mijn kleindochter leuke dingen doen. Wil graag weer een man zien te vinden die met mij een relatie wil aangaan.