Opwindende mama Angeliquee van 36 uit Wierden, Overijssel ontmoeting
Feliciia (50)
★★★★☆
Spanning is wat ik zoek, iemand die op een erotische manier al mijn erogene zones kan vinden. Dat moet toch niet heel moeilijk zijn? Wie wil een poging wagen?
Oudere dame met een grote behoefte aan erotiek op zoek naar een man jonger of ouder dat maakt niets uit. Je hoeft ook niet de knapste te zijn, dat ben ik ook niet. Geen gekke dingen maar gewoon op een normale manier genieten van elkaar.
Ik wil je een onvergetelijke nacht bezorgen, een nacht vol passie en erotiek. Wil met je vrijen tot in de vroege uurtjes en alles met je doen wat je maar lekker vind. Voorwaarde is dat ook ik het naar mijn zin heb.
Een huwelijk waar ik niet blij van kan worden zit ik in. Ik heb meer spanning nodig. Wat heb ik aan alleen seks in een slaapkamer, helemaal niets. Ik wil gelikt worden in de natuur. Samen erop uit trekken en op een kleedje hete seks hebben. Gezellig te beginnen met een picknick.
Scheiden doet lijden zegt het spreekwoord, het klopt, ik heb dit zelf ervaren. Gelukkig ben ik een type dat zich niet laat kisten, de schouders eronder zetten en doorgaan is mijn motto. Doorgaan wil ik, alleen wel met een lieve man aan mijn zijde.