Verlegen, dat ben ik ontzettend. En ik denk dat het me daarom ook nog niet gelukt is om een leuke vriend te krijgen. Zeg nu zelf, zou jij met een verlegen dame aanleggen?
Het is eigenlijk best vreemd, dan ben je jong, zie je er goed uit en sta je nog zonder erotiek in het leven. Ik ben juist zo zwoel en er valt juist nog zoveel heerlijk te ontdekken. Dankzij een vriendin, met hetzelfde probleem, hier gekomen en nu dus maar hopen een stoere, ruimdenkende man te vinden.
Een dag niet gelachen is gewoon ongezond. Ik hou van fun. Ook op het gebied van erotiek. Een rollenspel of eens op een spannend plekje, ik kan er wel wat mee. Daarbij ben ik gewoon graag ondeugend. Is er een man met dezelfde verlangens? Discretie is wel wat gevraagd.
Als jij me een keer in mijn blootje wil zien dan wil ik eerst van jou een erotisch berichtje ontvangen waarin je aangeeft hoe graag je mijn lichaam wilt verwennen. Voel me eenzaam en een man in bed is erg welkom.