Eenmalige mama Lekkerdoen van 40 uit Soest, Utrecht dating
BlackVelvet (32)
★★★★★
Ik heb een open relatie, dit betekent dat ik dus mag 'vreemdgaan'. Ik zoek hier een man om dat mee te doen. Hou van orale seks, erotiek en kan ook kinky uit de hoek komen. Geen vluggertjes.
Ik word soms wel een keertje vergeleken met Angelina Jolie. Vind je mij erop lijken? Ik heb al gehoor dat ze best extreem gaat in bed. Ik kan je vertellen dat ik minstens zo extreem ben hihi.
Avonturen beleven vind ik meer dan spannend, helemaal als het gaat om erotische avonturen. Helaas is mijn vriend daar niet van en hoop ik dat ik kan terugvallen op een sexy man die dezelfde avonturen wil beleven als ik.
Ik ben nuchter niet iedere man kan mij krijgen, ik wil veroverd worden met passie en liefde, en als jij mij hebt dan kan je met mij alle kanten op, en dat op het gebied van erotiek.
Al lange tijd fantaseer ik erover om is lekker vreemd te gaan, doe dit het liefst wel met iemand die vaker dan 1 keer wil afspreken, onenightstands zijn niks voor mij.
Daar ben ik dan, jij heerlijke man die zoekt naar een stevige sterke stoere dame, hoeft niet verder te zoeken. Ik mis de romantiek, de erotiek en ben dol op verleiden en lange genotsmomenten. Wie weet vind ik hier wel iemand die weet wat ik bedoel.