Seks is een samenspel en hou ervan om daar zo lang mogelijk voldoening uit te halen. Ik ben niet in voor een snelle wip, een hele zondag in bed lijkt me vele malen lekkerder.
Opwindende tiener SilWipExpress van 20 uit Vijfheerenlanden, Utrecht ontmoeting
Rielana (45)
★★★★★
Soms is gewoon lekker bankhangen in een ochtendjas of een huispak toch gewoon lekker? Een leuke film of serie erop en genieten maar. Maar soms is het ook fijn als je dan tegen iemand aan kan hangen.
Hoiii! Ik werk in een massagesalon en ben heel goed in massages geven maar het lijkt me zo heerlijk om eens een erotische massage weg te mogen geven. Lekker met veel olie en je mag me bedanken in natura hihi.
Discreet wil ik jou bezoeken en/of ontmoeten in een hotel om een erotische tijd met elkaar door te brengen. Heb niet genoeg aan één man en heb daarom een lover nodig die me regelmatig wil ontmoeten.
Het zou heerlijk zij hier een man tegen te komen waarop ik mijn massagekunsten mag uitproberen. Ik heb net mijn cursus afgerond en wil jou laten genieten. Als je het aandurft mag het ook op een erotische massage uitlopen!
Samen foto's maken van alles wat je aan het doen bent, misschien stiekem zelfs een filmpje. Hoe leuk en erotisch zou het zijn om die later terug te kijken?
Leuk om op de foto te gaan en nu wil ik wel een stapje verder gaan. Het lijkt mij een heel erotisch idee om een leuke film te maken, wel privé natuurlijk.