Mooie kleding is een passie van mij, ik voel mij gelukkig dat ik van mijn hobby mijn werk heb kunnen maken. Ik zoek een man die ook van mooie kleding houd, of die er open voor staat om zich door mij te laten kleden.
Dampende tiener Sennakl van 22 uit Leudal, Limburg dating
Rielana (45)
★★★★☆
Soms is gewoon lekker bankhangen in een ochtendjas of een huispak toch gewoon lekker? Een leuke film of serie erop en genieten maar. Maar soms is het ook fijn als je dan tegen iemand aan kan hangen.
Ik wil een man zien te vinden die een erotische affaire met aan wil gaan, zo af en toe elkaar ontmoeten op een parkeerplaats of in het bos en daar de liefde bedrijven lijkt me heel spannend.
Ik schaam mij een beetje, want al mijn vriendinnen hebben de wildste erotische verhalen en ik, ik heb misschien net een keertje gevoeld. Ik weet, het is geen schande te wachten op de juiste, maar nu wil ik toch wel heel graag eens een keer goede, speciale, hete aandacht. En ik hoop eigenlijk dat jij diegene bent die mij dat wilt geven. Tijd en zin?
Op zoek naar een man die mij wat meer spanning in mijn leven kan gaan bezorgen. Wat ik beloof is dat het nooit saai gaat worden. Wat denk je van een hot stone of erotische massage? Lekker met een happy end.