Waar ik naar uitkijk is om de man te leren kennen die me echt lief heeft, geen macho man die de stoere bink uit wil uithangen en mij als een aanhangsel ziet. Ik wil een man die me begeerd en alles voor me over heeft.
Voor de weekenden zoek ik een maatje om mee te rollebollen. Ik ben een drukbezette dame met een leuke maar drukke baan. In het weekend ben ik vaak geil maar heb ik geen tijd om erop uit te gaan..
Masseren zit in mijn genen, wat mensen in mijn omgeving echter niet weten is dat ik gek ben op erotische massage's geven. En als je heel lief bent dan geef ik jou een happy end met mijn mond.
Ik droom zelfs over latex, zo gek ben ik erop en ik zoek een dito man, je hoeft zelf geen latex te dragen hoor maar het is al spannend als je er ook van houdt. Ik ben verder ook behoorlijk extreem ingesteld.