Vrouw die geniet van het leven en houdt van een feestje en gezelligheid. Ik ben absoluut geen ochtendmens en heb even nodig om op te starten, maar daarna ben ik klaar voor de dag met veel humor en een lach.
Spannende oma knusheid van 56 uit Hollands, Noord-Holland vrijpartij
Bodienie (31)
★★★★☆
Mijn erotische fantasieën zijn gebaseerd op SM en ondeugende spelletjes. Een beetje extreem mag ik dan ook wel zijn, dat kun je wel zien aan de kleding die ik heb aangeschaft om mijn fantasieën werkelijkheid te laten worden.
Humor is een deel van mijn leven, mijn motto is ook, een dag niet gelachen is een dag niet geleefd. Een maatje vinden op deze manier zou mij goed passen, mijn relatie werkt niet helemaal goed meer en denk erover om mijn kansen op datinggebied weer te beproeven, want mijn gezegde is vaak, je gooit je oude schoenen ook niet weg voordat je nieuwe hebt?
Mijn strakke kutje kan wel iets groots gebruiken en ik denk dat dat van jou wel een heerlijke pijpbeurt kan gebruiken, zin in een heerlijke erotische massage?
Mijn vriendinnen lachten mij vierkant uit toen ik op een cursus paaldansen ging. Wat moet iemand van jouw leeftijd daar nu mee zeiden ze. Ik dacht wacht maar, ik zal jullie eens een poepie laten ruiken. Nu ben ik een super goede erotische paaldanseres geworden en geef ik zelfs lessen. En mijn erotische paaldansact wil ik als voorspel voor jou opvoeren.
Ik ben een beetje mysterieus. Dus bij mij moet je wel wat moeite doen hihi. Voor wat hoort wat! Verder hou ik van alles wat met erotiek te maken heeft.