Vrouw die geniet van het leven en houdt van een feestje en gezelligheid. Ik ben absoluut geen ochtendmens en heb even nodig om op te starten, maar daarna ben ik klaar voor de dag met veel humor en een lach.
Zoals je al ziet heb ik een serieus balkon, en dat is niet goed voor de rug. Soms moet die spanning van de rug eens weggenomen worden en mijn "vriend" is daar niet toe bereid. Ben ik niet aantrekkelijk genoeg of is het zijn leeftijd ik weet het niet, maar erover praten werkt ook niet. Dus uiteindelijk heb ik mijn besluit maar genomen en zo ben ik hier terecht gekomen.
Ik zoek gewoon een man om op een respectvolle ontspannen manier een erotische relatie mee op te bouwen. Ik ben natuurlijk wel mijn grenzen net zoals jij denk ik. Maar daar gaan we wel uitkomen.
Lekker single en een lekker lijf. Dat hoor ik vaak en als ik mijzelf bekijk is het ook wel zo. Ik ben sensueel, erotisch en stout ingesteld. En met jou heb ik nu wel zin in een hele stoute ondeugende avond. Laat jij al het hete in mij naar boven komen en je krijgt een kronkelende meid waar je dan mee kan lezen en schrijven.