Voor mij is dit allemaal wel heel spannend, want ik heb zoiets als dit nog nooit gedaan. Bang dat er niemand op me reageert, maar misschien kom ik ook wel een leuke jongen tegen, daar ga ik dan maar van uit;-)
Lekkere meid Gail van 28 uit Geldrop-Mierlo, Noord-Brabant dating
Micaeeli (34)
★★★★★
Als ge meer van me wilt zien dat moet u reageren met een erotisch voorstel. Hoop een man te treffen die van een dikke vrouw als ik houd en daar graag de nacht mee door wel brengen.
Mijn vriendinnen lachten mij vierkant uit toen ik op een cursus paaldansen ging. Wat moet iemand van jouw leeftijd daar nu mee zeiden ze. Ik dacht wacht maar, ik zal jullie eens een poepie laten ruiken. Nu ben ik een super goede erotische paaldanseres geworden en geef ik zelfs lessen. En mijn erotische paaldansact wil ik als voorspel voor jou opvoeren.
Rondborstig, dat is wat ik ben. Welke man houdt er van een grote boezem? Ik vind het heerlijk om erotische massages te geven door mijn borsten in te smeren met olie en ze langs jouw lichaam te glijden. Zin?