Bestaan er nog normale mannen die een vrouw niet alleen maar zien als gebruiksvoorwerp maar ook meer willen dan een one night stand. Ben die mannen die op zoek zijn naar een one night stand wel beu
Eenmalige meid sadriane van 28 uit Brussel, Brussel vrijpartij
Djoegine (38)
★★★★★
Picknicken in het bos hou ik van en het is wel een bijzondere picknick. Ik noem het een erotische picknick. Ik neem dan allerlei hapjes mee en die mag jij van mijn body eten. Daarna mag je met mij op het kleedje met mij vrijen.
Wil jij samen met mij een naaldenspel spelen? Plagende prikjes, naalden door mijn tepels en zoek je mijn andere erogene zones op? Wel alleen als je veel ervaring hebt want ik zit natuurlijk niet op infecties te wachten. Ik verwacht ook dat je weet wat je doet uiteraard. Durf je?
Mijn vriendinnen lachten mij vierkant uit toen ik op een cursus paaldansen ging. Wat moet iemand van jouw leeftijd daar nu mee zeiden ze. Ik dacht wacht maar, ik zal jullie eens een poepie laten ruiken. Nu ben ik een super goede erotische paaldanseres geworden en geef ik zelfs lessen. En mijn erotische paaldansact wil ik als voorspel voor jou opvoeren.
Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd en tijdens de erotiek geldt niets anders. Het mag best eens funny zijn. Welke man is op zoek naar een maatje met meer? Iemand waarmee je kan genieten maar ook kan lachen en ontdekken.
Zoals je ziet ben ik dol op het maken van ondeugende foto's maar ik sta er altijd alleen op. Ik zoek dus iemand die net als ik van mooie foto's houd en het liefst met een erotisch tintje.