Ik draag maar alvast sportkleding om duidelijk te maken dat ik een sport maatje zoek. Ik ben geen type voor de sportschool maar joh, we kunnen wel leukere sporten verzinnen denk ik he
Wulpse meid Mirijem van 28 uit Gennep, Limburg dates
RichBitch (34)
★★★★★
Ik zoek leuke lekkere mannen die zin hebben in een lekker spannend avontuur zonder teveel gezeur eromheen. Ik ben een meid met klasse en zoek dat ook in een man..
Ik mag graag met positieve mensen omgaan die voor een grapje in zijn. Ik ben een zelfstandige vrouw en mijn werk in de zorg doe ik met veel toewijding. Ik mis een man die houd van lekker gek doen en erop uit wil gaan. Ben jij zo iemand laat mij dan niet wachten.
Foto's maken van elkaar vind ik erg leuk en ook wel erotisch. Je kan zoveel gevoel op een foto krijgen als je het ook wilt. Ik zoek nu een leuke man om vast te leggen op diverse manieren.
Humor is een deel van mijn leven, mijn motto is ook, een dag niet gelachen is een dag niet geleefd. Een maatje vinden op deze manier zou mij goed passen, mijn relatie werkt niet helemaal goed meer en denk erover om mijn kansen op datinggebied weer te beproeven, want mijn gezegde is vaak, je gooit je oude schoenen ook niet weg voordat je nieuwe hebt?
Mijn erotische fantasieën zijn gebaseerd op SM en ondeugende spelletjes. Een beetje extreem mag ik dan ook wel zijn, dat kun je wel zien aan de kleding die ik heb aangeschaft om mijn fantasieën werkelijkheid te laten worden.