Mijn vader heeft een boerenbedrijf en daar werk ik. Omdat ik bij mijn ouders werk en woon heb ik dus weinig gegeten van erotiek en romantiek. Het is niet dat ik helemaal zo groen als gras ben maar toch..
Wulpse mama Boerendochter van 38 uit Coevorden, Drenthe ontmoeting
Assp (28)
★★★★★
Zoals je misschien al wel hebt gemerkt aan mijn foto's, heb ik een leuke hobby! Het maken van erotische foto's. Ik zou graag een toffe kerel ontmoeten met een heerlijk lijf dat ik dan uitvoerig mag fotograferen! Ik wil dat je me geil maakt door je bloot te geven voor mijn camera! Ik zal je belonen met een stomende vrijpartij, dat kan ik je garanderen hoor!
Mijn strakke kutje kan wel iets groots gebruiken en ik denk dat dat van jou wel een heerlijke pijpbeurt kan gebruiken, zin in een heerlijke erotische massage?
Mijn verlangens waarmaken en mij begeren dat is de reden dat ik hier ben. Ik zoek een seksdate die meer is dan alleen een potje vrijen. Ik zoek lust en een man die mij wil temmen. Want als je mijn erotische zones gaat betasten maak je de tijger los in mij.
Fashion = mijn wereld. Ik blog erop los en daarnaast ga ik ook heel veel naar shows. Maar ik ben niet hier om mensen te helpen met hun kledingkeuze, al zou ik wel durven haha. Ik ben hier om iemand te vinden die mij wat euhm... ontspanning weet te bieden. ;-)
Mocht je net als ik ook al een tijdje geen seks hebben gehad en graag eens de romantiek en erotiek willen meemaken dan zitten we op het zelfde level. Zoek een sexy man die me aan kan en me geeft waar ik naar hunker.