Wat ik zoek? Iemand die samen met mij wekelijks wegvlucht uit het dagelijkse leven en ontspannen en genieten wil. Iemand die diepgaande gesprekken kan voeren maar ook houdt van luchtigheid. Kortom, een leuke gezellige man.
Wulpse mama Perlude van 39 uit Amsterdam, Noord-Holland ontmoeting
Zwoelemirabelle (22)
★★★★☆
Het is eigenlijk best vreemd, dan ben je jong, zie je er goed uit en sta je nog zonder erotiek in het leven. Ik ben juist zo zwoel en er valt juist nog zoveel heerlijk te ontdekken. Dankzij een vriendin, met hetzelfde probleem, hier gekomen en nu dus maar hopen een stoere, ruimdenkende man te vinden.
Zoals ik mag geloven zie ik er niet verkeerd uit, tenminste dat zeggen mijn vrienden, alleen daar wil ik niet intiem mee zijn, daarom ben ik heel erg benieuwd hoe jij erover denkt. Daar heb ik namelijk veel meer aan.
Ik ben erg benieuwd hoe jij me zou verwennen als ik een nachtje in jou bed zou kruipen. Het meest erotische voorstel dat me aanspreekt wil ik in vervulling laten gaan. Hoop dan we een knappe, sexy man tegen te komen als we met elkaar afspreken.
Foto's van mijzelf kijk ik altijd naar naar en ik vind het wel wel spannend om sexy foto's te hebben van mijzelf. Niet harde porno, maar een mooie erotische reportage waar ik trots op kan zijn. Alleen de fotograaf zoek ik nog die dit wil doen. Als beloning mag je met mij vrijen. Hebben we een deal?
De sexy man die mijn meest erotische droom werkelijkheid laat worden is de man waarmee ik verder wil in het leven. Hoop dat je er leuk uitziet, een lief karakter hebt en goed kan presteren in bed.