hi mijn naam is Patricia en ik ben single. Mijn hobby's zijn fietsen, tennis en films kijken. Ik woon in een mooi huis met een mooie tuin. Zoek een leuk contact en wie weet wat daar uit gaat komen.
Eenmalige dame Patriciat van 50 uit Mook en Middelaar, Limburg afspraak
Ebetsie (67)
★★★★★
Oudere dame met een grote behoefte aan erotiek op zoek naar een man jonger of ouder dat maakt niets uit. Je hoeft ook niet de knapste te zijn, dat ben ik ook niet. Geen gekke dingen maar gewoon op een normale manier genieten van elkaar.
Super vrouwelijk, mooie ronde vormen, borsten, billen, alles erop en eraan, ik wil mezelf graag laten zien want ik ben trots op mn lichaam, ik zoek alleen nog iemand die me komt bewonderen.
Ik ben gek op massages geven en zoek mannen die dit ook wel zouden willen. Ik geef je een totale lichaamsmassage met een erotisch hoogtepunt en ja daar wil ik dan ook wel wat voor terug. Je maakt mij helemaal blij met oraal hoogtepunt. Hebben we een deal?
Als ge meer van me wilt zien dat moet u reageren met een erotisch voorstel. Hoop een man te treffen die van een dikke vrouw als ik houd en daar graag de nacht mee door wel brengen.
Ik ben helemaal in de mood voor een heerlijke vrijpartij, mijn vriend heb ik al een paar weken niet gezien en kan best wel een man gebruiken die een paar avonden in de week langs wil komen om mij een heerlijke erotische massage te geven.