Ik wil hier een leuke man leren kennen voor gezellige avonden en wie weet een romantische tijd. Ik heb dan wel een relatie, dat wil echter niet zeggen dat ik het ook met andere mannen gezellig mag hebben.
Hoe meer mensen hoe meer vreugde en als je een beetje erover nadenkt weet je ook wel wat ik daarmee bedoel. Hygiene is zeer belangrijk voor mij, en als je meer wil weten vraag je me maar.
Ik ben een onrustig type, iemand die graag ieder uur van de dag bezig is. He liefst trek ik erop uit, de natuur in of met mijn kleindochter leuke dingen doen. Wil graag weer een man zien te vinden die met mij een relatie wil aangaan.
Heb aangegeven dat ik de erotiek wat vaker buiten de deur wil zoeken en mijn vriend had daar geen probleem mee, zegt iets over onze relatie denk ik. Wil een man leren kennen die me urenlang kan bezighouden met zijn heerlijke lichaam.
Pornofilms kijk ik naar en niet van die soft pornofilms. Geef mij maar harde films met een verhaal. ik leer er zelfs nog van en dat geeft jou ook alleen maar voordelen. Wat ik zie probeer ik altijd uit en de leukste en geilste avonturen heb ik daardoor al meegemaakt. Een boekwerk kan ik erover schrijven als het moet. Mijn volgend geil avontuur is seks met een komkommer. Aan jou laat ik de fantasie over wat je ermee gaat doen.