Rust is waar ik echt van hou in mijn leven, doe ook yoga dus op zich is dat wel iets wat ik heb. Genieten hoort er ook bij ik red het voor een groot gedeelte in mijn eentje maar soms mis je ook wel een arm om je heen.
Wat meer spanning dat is wel weggelegd voor mij. Ik wil de kast opentrekken om er met jou er een geweldige tijd van te maken. Erotiek vind ik wel wat en zeker niet op een eerste date. Maar wil je meer weten over mij, vraag het mij en ik geef jou antwoord.
Ergens in het bos spreek ik met jou af en ik sta daar in mijn meest erotische jurk. Op het moment dat ik jou zie ga ik een striptease opvoeren. Je komt dicht tegen mij aan staan en neemt mijn borsten goed onder handen. Spannend toch en als je de afloop wilt weten dan zal je toch met mij moeten afpreken. Dat het nat en geil afloopt daar hoef je niet aan te twijfelen.
Mijn vader heeft een boerenbedrijf en daar werk ik. Omdat ik bij mijn ouders werk en woon heb ik dus weinig gegeten van erotiek en romantiek. Het is niet dat ik helemaal zo groen als gras ben maar toch..
Kinky seks heeft mij altijd al bekoord en ik wil nu nog een stap verder gaan. Ik wil met een zweep geslagen worden. Niet dat mijn huid vol striemen zit, maar dat het op een erotische manier gebeurt. Beetje pijn mag van mij wel.
Al lange tijd fantaseer ik erover om is lekker vreemd te gaan, doe dit het liefst wel met iemand die vaker dan 1 keer wil afspreken, onenightstands zijn niks voor mij.