Hoop dat ik een beetje opval hier, denk het wel als je van een sexy meid houd die er zo lekker uitziet als ik. Nu ik ontdekt heb hoe lekker het is om met een mooie jongen te vrijen wil ik dat elke dag meemaken.
Als je zo stevig in jouw schoenen staat als ik en precies weet wat je wilt, lijk je wel een bedreiging te zijn voor mannen of zo? Maar, ik ben ook echt wel een erotisch en sensueel wezen. Ook ik kan genieten van romantiek. Van een lang en uitgebreid voorspel. Wat zou het fijn zijn als ik dat weer eens mocht beleven.
Je bent zo oud als je jezelf voelt, daar ben ik het helemaal mee eens. Leeftijd is enkel maar een getal en het gaat erom hoe je je voelt en wat je doet. Ik hoor vaak hoe ouder hoe gekker maar zo denk ik niet, ik denk liever hoe ouder hoe beter omdat oudere mannen weten wat ze willen en meer ervaring hebben. Dat zijn niet van die dekhengsten, en niet alleen snelle seks.
Een huwelijk waar ik niet blij van kan worden zit ik in. Ik heb meer spanning nodig. Wat heb ik aan alleen seks in een slaapkamer, helemaal niets. Ik wil gelikt worden in de natuur. Samen erop uit trekken en op een kleedje hete seks hebben. Gezellig te beginnen met een picknick.
Dit moet allemaal even geheimzinnig, want mijn partner moet er niet achter gaan komen. Mijn specialiteit is om erotische massages te geven, hoe ver ik ga laat ik even in het midden, dat word vanzelf wel duidelijk :X