Dat ik gebonden ben, wil niet zeggen dat ik gelukkig ben. Zo voel ik me ook helemaal niet. Ik ben ook met spoed op zoek naar een man die mij de aandacht kan geven waar ik zo naar verlang.
Eenmalige oma Gebondenvrouwtje van 66 uit Laakdal, Antwerpen date
JuppieME (35)
★★★★☆
Gezelligheid en erotiek is waar ik hier nar uitkijk. Mijn vriend zoekt het in andere dingen die hem behagen, ik zoek het in een andere man die ervaren is en een sexy lichaam heeft wat er mag wezen.
Je bent zo oud als je jezelf voelt, daar ben ik het helemaal mee eens. Leeftijd is enkel maar een getal en het gaat erom hoe je je voelt en wat je doet. Ik hoor vaak hoe ouder hoe gekker maar zo denk ik niet, ik denk liever hoe ouder hoe beter omdat oudere mannen weten wat ze willen en meer ervaring hebben. Dat zijn niet van die dekhengsten, en niet alleen snelle seks.
Waarschijnlijk is het een beetje vreemd, maar ik kik erop,wanneer ik sex heb met iemand, dit te doen op een openbare plaats zodat we kunnen betrapt worden! Daarom zoek ik dus iemand die zich graag is wil wagen aan zo een spannend uitje!