Lekker single en een lekker lijf. Dat hoor ik vaak en als ik mijzelf bekijk is het ook wel zo. Ik ben sensueel, erotisch en stout ingesteld. En met jou heb ik nu wel zin in een hele stoute ondeugende avond. Laat jij al het hete in mij naar boven komen en je krijgt een kronkelende meid waar je dan mee kan lezen en schrijven.
Nu ik mijn vriend al een paar maanden niet gezien heb, wordt het hoog tijd dat er weer een beetje erotiek in mijn leven komt. Heerlijk spelen met elkaar en elkaar helemaal gek gemaakt worden.
Beetje prettig gestoorde meid, niet direct op zoek naar een vaste relatie maar wel naar een leuk contact. Samen erop uit trekken, doen waar we zin in hebben en dat allemaal zonder verplichtingen. Ik heb een auto dus kan verplaatsen.