Dampende dame Oblie van 53 uit Lelystad, Flevoland ontmoeting
Ernamanuele (42)
★★★★☆
Ik begin te trillen van opwinding als ik me bedenk dat ik heel veel erotische berichtjes krijg van mooie mannen die een date met mij wel zien zitten. Mochten we een klik met elkaar hebben tijdens de kennismaking dan is de kans groot dat jij me thuis mag brengen.
Mijn vader heeft een boerenbedrijf en daar werk ik. Omdat ik bij mijn ouders werk en woon heb ik dus weinig gegeten van erotiek en romantiek. Het is niet dat ik helemaal zo groen als gras ben maar toch..
Ik ben nuchter niet iedere man kan mij krijgen, ik wil veroverd worden met passie en liefde, en als jij mij hebt dan kan je met mij alle kanten op, en dat op het gebied van erotiek.
Ik ben voor mijn studie als masseuse op zoek naar iemand op wie ik al mijn opgedane kennis mag oefenen. Ik kan sport massage, maar wat ik lekkerder en leuker vind is een erotische massage. Gezellig met een kaarsje aan en muziekje op.