Als jij van een afgetraind vrouwen lichaam houd dan moet je eens langskomen. Ik kan het je wel laten zien en denk dat je versteld al staan van mijn spierbundels. Hoop dat we er een gezellig avondje van kunnen maken.
Dampende vrouw GennatjeM van 45 uit Tiel, Gelderland afspraak
rozefleur (35)
★★★★☆
Graag kom ik in contact met een man die net als ik wil genieten van gezellige avondjes onder het genot van een lekker drankje en hapje. Wat er verder uit voortvloeit is geheel aan ons. Het gaat erom dat wij samen kunnen genieten.
Dit moet allemaal even geheimzinnig, want mijn partner moet er niet achter gaan komen. Mijn specialiteit is om erotische massages te geven, hoe ver ik ga laat ik even in het midden, dat word vanzelf wel duidelijk :X
Zoals ik mag geloven zie ik er niet verkeerd uit, tenminste dat zeggen mijn vrienden, alleen daar wil ik niet intiem mee zijn, daarom ben ik heel erg benieuwd hoe jij erover denkt. Daar heb ik namelijk veel meer aan.
Naast liefde ben ik ook opzoek naar erotiek, mijn vriend hoef ik daarvoor niet in te schakelen, we leven wel in één huis maar daarmee is alles gezegd. Ik houd van tedere mannen die me heerlijk willen verwennen.
Kinky seks heeft mij altijd al bekoord en ik wil nu nog een stap verder gaan. Ik wil met een zweep geslagen worden. Niet dat mijn huid vol striemen zit, maar dat het op een erotische manier gebeurt. Beetje pijn mag van mij wel.