Eén keer eerder ben ik vreemdgegaan met man tijdens mijn relatie en dat is wat ik nu ook weer zou willen doen. Wat ik zoek is een sensuele man die een beetje ondeugend is en mij wel wil ontmoeten.
Mijn verlangens waarmaken en mij begeren dat is de reden dat ik hier ben. Ik zoek een seksdate die meer is dan alleen een potje vrijen. Ik zoek lust en een man die mij wil temmen. Want als je mijn erotische zones gaat betasten maak je de tijger los in mij.
Volgens mij weet de helft van de mannen niet wat echte sex is.. Dat is niet even erop eraf en klaar maar urenlang met elkaar de liefde bedrijven, er is alleen helaas nog geen man geweest die het langer dan 15minuten volhield met mij
Ik heb wel eens een hele ondeugende bui als ik uitga. Dan trek ik een leuk strak blazertje aan, met alleen een bh eronder. En dan een leuk kort bijpassend rokje met.... Dat kun je zelf wel raden denk ik.
Zoals je al ziet heb ik een serieus balkon, en dat is niet goed voor de rug. Soms moet die spanning van de rug eens weggenomen worden en mijn "vriend" is daar niet toe bereid. Ben ik niet aantrekkelijk genoeg of is het zijn leeftijd ik weet het niet, maar erover praten werkt ook niet. Dus uiteindelijk heb ik mijn besluit maar genomen en zo ben ik hier terecht gekomen.