Heb ook af en toe een complimentje nodig. Ik maak mij altijd zo sexy mogelijk en toch ziet mijn man dat niet. Hier denk ik en hoop ik een man te leren kennen die het wel ziet.
Dampende mama Sweethetty van 36 uit Dilsen-Stokkem, Vlaams-Limburg dates
Fibiana (37)
★★★★★
Jong getrouwd en net zo jong weer ongelukkig. Ik hou van sensuele nachten en romantiek. Helaas is mijn vent een ruwe pitbull die erop gaat als een beest en niet aan mij denkt. Een keer wil ik het nog meemaken, een sensuele romantische nacht met een man die mij laat voelen hoe lekker en vrouwelijk ik ben.
Nu ik mijn vriend al een paar maanden niet gezien heb, wordt het hoog tijd dat er weer een beetje erotiek in mijn leven komt. Heerlijk spelen met elkaar en elkaar helemaal gek gemaakt worden.
Het liefste heb ik iemand die van kalme seks houdt. Ik bedoel daarmee dat ik van passie en erotiek hou. Geen seks om de platte seks, maar liever seks met gevoel.