Valt het jou ook op dat alles hier om seks draait? Ik ben een dominant type en ik hou er wel van om een man heerlijk te laten genieten, maar er moet ook een basis zijn toch? Of delen wij op dit moment niet dezelfde mening? X
Van mijzelf kan ik wel zeggen dat ik leuk ben en sexy. Ik hou van mooie lingerie en niet lachen, maar ik hou ook van paaldansen. Het erotische dansen dan. Mag ik jou een keer zo een erotische show geven?
Als ge meer van me wilt zien dat moet u reageren met een erotisch voorstel. Hoop een man te treffen die van een dikke vrouw als ik houd en daar graag de nacht mee door wel brengen.
Romantische sex is niks voor mij. Hard is veel lekkerder, geen gedoe eromheen en lekker diep gepenetreerd worden, klinkt super als we het snel eens kunnen doen.
Ik ben voor mijn studie als masseuse op zoek naar iemand op wie ik al mijn opgedane kennis mag oefenen. Ik kan sport massage, maar wat ik lekkerder en leuker vind is een erotische massage. Gezellig met een kaarsje aan en muziekje op.
Een dag niet gelachen is gewoon ongezond. Ik hou van fun. Ook op het gebied van erotiek. Een rollenspel of eens op een spannend plekje, ik kan er wel wat mee. Daarbij ben ik gewoon graag ondeugend. Is er een man met dezelfde verlangens? Discretie is wel wat gevraagd.