Een weekend lang wil ik genieten van een reuzen lul, in elk gaatje wil ik hem ontvangen. De fles met glijmiddel staat al bij me klaar maar denk dat we die niet nodig hebben.
Volgens mij weet de helft van de mannen niet wat echte sex is.. Dat is niet even erop eraf en klaar maar urenlang met elkaar de liefde bedrijven, er is alleen helaas nog geen man geweest die het langer dan 15minuten volhield met mij
Heerlijk mijn lippen om jouw pik en dan zuigen totdat je bijna klaarkomt. Dan leg ik jou op bed en laat mij erop zakken met mijn natte poesje, eens zien hoelang je het dan vol gaat houden.
Ideaal zou zijn als ik buiten mijn relatie om een vast seks maatje vindt. Een die steeds een stapje verder durft te gaan dan ik en mij laat zien dat je mag genieten van de erotiek.
Jong getrouwd en net zo jong weer ongelukkig. Ik hou van sensuele nachten en romantiek. Helaas is mijn vent een ruwe pitbull die erop gaat als een beest en niet aan mij denkt. Een keer wil ik het nog meemaken, een sensuele romantische nacht met een man die mij laat voelen hoe lekker en vrouwelijk ik ben.
Naast liefde ben ik ook opzoek naar erotiek, mijn vriend hoef ik daarvoor niet in te schakelen, we leven wel in één huis maar daarmee is alles gezegd. Ik houd van tedere mannen die me heerlijk willen verwennen.